Red Vožnje 

 
 
Broj-Naziv linije:
Linija 708 - Novi Beograd (Blok 70A) - Zemun Polje
Važi od/do:
27.10.2014 
Prevoznik:
Gradski Prevoz Beograd (GSP i Privatni prevoznici) - Beograd
Kategorija:
Gradski Prevoz Beograd

Linija 708 / Red Vožnje

 Prevoznik:   GSP "Beograd" / S.P. Zemun   Auto Kodeks 
 Predviđeno vreme vožnje od početne do krajnje stanice: 
 50min. 
Broj angažovanih autobusa (radnim danima): 4

 
 

Servis vam je dostupan preko USSD koda *011* a da biste dobili informaciju o udaljenosti autobusa potrebno je da dodate i broj stajališta na kome se nalazite. Tako, na primer, ako se nalazite na stajalištu sa brojem 203, željenu informaciju dobićete pozivom na *011*203#

INFO: Broj stajališta nalazi se ispred naziva stajališta.

 
 

Mapa - Dnevne linije (Gradski prevoz Beograd)

Linija 708 / Informacije

708
Novi Beograd (Blok 70A) - Zemun Polje

Ulice kojim linija saobraća

Smer A:

NOVI BEOGRAD /Blok 70A/ - Omladinskih brigada - Pariske komune - Studentska - Stari put Beograd - Zagreb - Partizanske avijacije - Marka Čelebonovića - Saobraćajnica T6 - Put za Plave horizonte - Milana Rešetara - Isidora Stojanovića - Mihajla Bandura - Atanasija Nikolića - Kurirska - Dr Borislava Vujadinovića - - Zemun polje /železnička stanica/ - Dr Borislava Vujadinovića - Kurirska - Partizanskih učitelja - Slobodana Bajića - Jurija Rakitina - Tomice Popovića - Bertranda Rasela - Franje Krča - ZEMUN POLjE

Smer B:

ZEMUN POLjE - Franje Krča - Bertranda Rasela - Tomice Popovića - Jurija Rakitina - Slobodana Bajića - Partizanskih učitelja - Kurirska - Dr Borislava Vujadinovića - Zemun polje /železnička stanica/ - Dr Borislava Vujadinovića - Kurirska -Atansija Nikolića - Mihajla Bandura - Isidora Stojanovića - Koste Brankovića - Nikolaja Saltikova - Koste Alkovića - Isidora Stojanovića - Milana Rešetara - Put za Plave horizonte - Saobraćajnica T6 - Marka Čelebonovića - Partizanske avijacije - Stari put Beograd - Zagreb - Studentska - Pariske komune - Omladinskih brigada - NOVI BEOGRAD /Blok 70A/

Primećeni / Prijavljeni problemi na liniji
  • Učestala nerealizacija planiranih polazaka.
  • Česti kvarovi na vozilima.
      Status linije: Prisutni problemi u radu linije.
Poslate prijave
Izmene na liniji
  •  Od 27.10.2014. na liniji se primenjuje novi red vožnje.
- Arhiva reda vožnje (01.09.14): [1] [2]
  •  (01.04.2014) Uspostavljeno novo stajalšte "Crkva Sv. Atanasija Velikog" u oba smera.

Legenda:

  •  Izmena nije na snazi
  • status-icon-crvena Izmena aktuelna
  • Offline Ostale izmene na liniji
Red vožnje (27.10.2014) / Broj polazaka:
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Novi Beograd (Blok 70A): 38 
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Zemun Polje: 40 
 Red vožnje (01.09.2014) / Broj polazaka:
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Novi Beograd (Blok 70A): 40
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Zemun Polje: 42

Prevoznik

Gradski Prevoz Beograd (GSP i Privatni prevoznici)
Prevoznik:
Gradski Prevoz Beograd (GSP i Privatni prevoznici)
Adresa:
Kneginje Ljubice 29 (GSP Beograd)
Poštanski broj:
11000
Grad:
Beograd
Država:
Srbija
Kod države:
Country: rs

Dodatne informacije

 

KORISNI TELEFONI

Dispečerski centar prevoznika GSP "Beograd" (Radno vreme: 00-24h)

Informacije za putnike i javnost o polascima vozila gradskog prevoza u Beogradu. Dispečerski centar radi neprekidno i telefonskim pozivom dobićete odmah informaciju o neostvarivanju polaska.

  • Telefon: 011/ 366.40.40
Operativno kontrolni centar Direkcije za javni prevoz grada Beograda (Radno vreme: 00-24h)

Informacije za putnike o polascima vozila gradskog prevoza u Beogradu, redovnim i vanrednim režimskim izmenama na linijama. Upravljanje saobraćajem. Kontrola rada vozila javnog gradskog prevoza u Beogradu svih prevoznika (GSP "Beograd" i privatnih prevoznika)

  • Telefon: 011/ 3300.805
  • Telefon: 011/ 3300.806
  • Telefon: 011/ 3300.807

Prijave na rad vozača i otpravnika prevoznika GSP-a "Beograd"

  • Telefon: 011/ 366.40.47 (radnim danom od 07h do 15h)
  • Poštom na adresu: Kneginje Ljubice 29, Beograd
  • Kontakt forma
[Podaci koje je potrebno dostaviti za formiranje prijave]
Govorni automat za informacije o polascima vozila gradskog prevoza u Beogradu (GSP Beograd) (Radno vreme: 00-24)

Govorni automat pruža informacije o redovima vožnje (polascima) za sve linije gradskog prevoza u Beogradu.

  • Telefon: 011/ 303.33.70
  • Telefon: 011/ 303.33.71
[Uputstvo za koriščenje govornog automata]

Beokom servis

Prijave saobraćajnih problema.

  • Telefon: 0800/ 110-011 [Besplatan poziv]
  • Telefon: 011/ 30.90.007
  • Email: [email protected]

BusPlus (Korisnički servis)

Dežurna inspekcija (Radno vreme: 07:00-22:00)

Kontrola rada vozača i prevoznika. Prijava nepoštovanja reda vožnje.

  • Telefon: 011/ 3227.000
  • Telefon: 011/ 3309.760
  • Telefon: 011/ 3309.762

Gradska saobraćajna inspekcija

  • Adresa: 27. marta 43-45
  • Telefon: 011/ 2754.297
  • Telefon: 011/ 3222.262
  • Telefon: 011/ 3309.490
  • Email: [email protected]

Direkcija za javni prevoz grada Beograda (Radno vreme: 07:30-15:30 radnim danima)

  • Adresa: 27. marta 43-45
  • Telefon: 011/ 3227.241
  • Telefon: 011/ 3238.524
  • Telefon: 011/ 3309.153
KORISNE INFORMACIJE

Cene karata

Info
APLIKACIJE ZA MOBILNE TELEFONE (Android)
   (Android) (zvanična aplikacija)
MAPA GRADSKOG PREVOZA U BEOGRADU
   (belgrademaps.com) (gradski prevoz / minibus / noćni prevoz / gradska železnica)

Komentari   

 
+1 #153 Ivan Bankovic 16-03-2015 14:03
Citat Barbara:
Molimo vas da se malo pozabavite kontrolom polazaka na liniji 708. Za poslednjih mesec dana 6 ili 7 puta se nije pojavio autobus koji smo cekali. Ovo se desava i u jutarnjim satima ali i posle podne, nekad cak u istom danu, pa se zapitamo da li je uopste ubacen zamenski autobus ako je jedan pokvaren. Takodje, ovo nije nista novo za ovu liniju, a strasno je jer ljudi uglavnom nemaju alternativu a mnogi presedaju na voz ili na jos poneku liniju na Bezanijskoj kosi ili jos dalje da bi dosli do posla. Autobus nije od onih koji idu na pet minuta, pa kada se ne pojavi jos pola sata se ceka sledeci... Ako se tri dana zaredom neki autobus ne pojavi, zar ne bi trebalo obaviti neku bolju kontrolu kako se ovo ne bi ponavljalo.

Prema važećem redu vožnje za radni dan, na liniji 708 (Novi Beograd /Blok 70A/ – Zemun polje) saobraća ukupno četiri vozila. Pored vozila JKP GSP „Beograd“ – SP „Zemun“, polaske održava i privatni prevoznik.

U slučaju otkaza u radu vozila (usled kvara vozila, saobraćajne nezgode, itd.), ukoliko se radi o vozilu GSP-a, dispečeri SP „Zemun“ se trude da u najkraćem mogućem roku reaguju i angažuju rezervno vozilo. Do čekanja na zamenu može doći u situaciji kada dispečer pogona nije u mogućnosti da odmah uputi rezervno vozilo iz razloga što na raspolaganju u pogonu u tom trenutku nema autobus na raspolaganju ili ukoliko nema vozača. Takođe, u slučaju otkaza u radu vozila na trasi linije, potrebno je određeno vreme kako bi autobus koji je uključen kao zamena došao od garaže do terminusa, pa se tako dešava gubitak vremena i neostvarenje određenog broja polazaka.

U svakom slučaju, upravljanje saobraćajem na liniji 708 vrše dispečeri Kontrolno-operativnog centra Direkcije za javni prevoz, koji imaju podatak u realnom vremenu o radu linije i svim poremećajima u radu, kvarovima vozila i neplaniranim događajima, preko sistema za daljinsko praćenje vozila. Dispečeri tog centra su ovlašćeni da kada procene da je to potrebno, prebace vozilo sa jedne linije na drugu liniju, kao privremenu zamenu, kako bi se obezbedio kontinuiran rad te linije, naročito ukoliko se radi o linijama sa većim intervalom sleđenja.

Takođe, u Vašoj primedbi ne navodite tačne datume i vremena polaska, pa se ne može sa sigurnošću utvrditi da li je ovde reč o vozilima GSP-a ili privatnog prevoznika i koji su tačni uzroci za konkretne polaske. U do sada obrađenim prijavama za neostvarene polaske za liniju 708, najčešći uzrok je bio kvar vozila, a zamena vozila u svim slučajevima izvršena je za 60 minuta ili manje, što je prihvatljivo vreme obzirom na mesta kvarova i odakle su isključena vozila, potrebnog vremena za angažovanje rezervnog vozila i uključenja na terminus sa kojeg je planiran sledeći polazak tog vozila.
Prijavi administratoru
 
 
-1 #152 Barbara 15-03-2015 12:11
Molimo vas da se malo pozabavite kontrolom polazaka na liniji 708. Za poslednjih mesec dana 6 ili 7 puta se nije pojavio autobus koji smo cekali. Ovo se desava i u jutarnjim satima ali i posle podne, nekad cak u istom danu, pa se zapitamo da li je uopste ubacen zamenski autobus ako je jedan pokvaren. Takodje, ovo nije nista novo za ovu liniju, a strasno je jer ljudi uglavnom nemaju alternativu a mnogi presedaju na voz ili na jos poneku liniju na Bezanijskoj kosi ili jos dalje da bi dosli do posla. Autobus nije od onih koji idu na pet minuta, pa kada se ne pojavi jos pola sata se ceka sledeci... Ako se tri dana zaredom neki autobus ne pojavi, zar ne bi trebalo obaviti neku bolju kontrolu kako se ovo ne bi ponavljalo.
Prijavi administratoru
 
 
#151 Ivan Bankovic 15-02-2015 20:31
Citat Olivera:
Molim Vas da li možete nešto da učinite po pitanju higijene vozila na liniji 709 (u pitanju je zglobno vozilo), ono je tuga živa koliko je prljavo. Ušla sam čista a izašla prljava i takva na posao otišla..

Bilo bi od velike koristi da navedete garažni broj vozila na koje se Vaša primedba odnosi. Postoji plan redovnog generalnog pranja, kada se vozila upućuju na detaljno pranje koje podrazumeva čišćenje svih površina unutar vozila. Kada je noćna temperatura ispod 5 stepeni, prelazi se na "zimsko čišćenje", koje podrazumeva da vozila ne prolaze kroz četke i ne peru se kompletno, već samo delovi sa oznakama, vetrobransko staklo, spoljna ogledala i svetlosno-signalni uređaji.

Informacija o garažnom broju vozila bi bila dragocena, jer bi se na taj način utvrdilo o kom autobusu je reč i samim tim preduzele bi se konkretne mere u smislu kontrole stanja higijene u tom vozilu i određivanja roka za eventualno vanredno generalno pranje čim to vremenski uslovi dozvole.
Prijavi administratoru
 
 
#150 Olivera 15-02-2015 10:03
Molim Vas da li možete nešto da učinite po pitanju higijene vozila na liniji 709 (u pitanju je zglobno vozilo), ono je tuga živa koliko je prljavo. Ušla sam čista a izašla prljava i takva na posao otišla..
Prijavi administratoru
 
 
#149 majamst 30-01-2015 13:35
I opet autobusa nema. Cekam vec 40 minuta na kosavi kod bezanijskog groblja. Toliko.
Prijavi administratoru
 
 
#148 Tanja 27-01-2015 18:29
Imajte bar malo milosti! Polasci na pola sata pa jos i neostvareni iz raznoraznih razloga! Kupujem mesecnu kartu da bih cekala autobus koji se u vecini slucajeva ni ne pojavi. Krajnje je vreme da se ova linija dovede u red sa cescim polascima ili makar ispravnim vozilima.
Prijavi administratoru
 
 
#147 urkeee_zemun 26-11-2014 16:55
Svakog dana ispadne bar jedno vozilo iz reda voznje, upravo se pokvario. Kvar je ustanovljen na Zeleznickoj stanici u Zemun Polju. Molimo Vas da na ovu liniju saljate malo bolja vozila jer ova sto saljete su stara i dotrajala.
Prijavi administratoru
 
 
#146 vesnica vvv 25-11-2014 21:00
Da li moze da se uvede neki autobus oko 20:15. Dosta nas radi do 20h pa cekati do 20:30 je puno. Hvala unapred.
Prijavi administratoru
 
 
+1 #145 Ivan Bankovic 18-11-2014 23:27
Citat Nezadovoljni putnik:
Danas (17.11.2014), opet, po ko zna koji put, nije ostvaren polazak iz Zemun Polja u 08:05. Šta treba da se uradi da bi se uveo red na ovoj liniji?

Dopuna odgovora. Proverom je utvrđeno da polazak nije ostvaren zbog tehničke neispravnosti planiranog vozila, koje je isključeno iz saobraćaja zbog prijave kvara: pada visina vozila. Vozilo je, uz odobrenje dežurnog dispečera upućeno u garažu radi otklanjanja kvara. U najkraćem mogućem roku je upućeno vozilo za zamenu, ali polazak nije mogao da bude ostvaren jer je vozilo isključeno iz saobraćaja neposredno pred polazak. Vozilo je po otklanjanju kvara pušteno u dalju ekspolataciju.

Analizom ostvarivanja predmetnog polaska utvrđeno je da su ostalim danima polasci uredno ostvareni.

Žao mi je zbog neprijatnosti koju ste Vi i drugi putnici linije 708 doživeli usred neostvarenog polaska, i nadam se da se ovakve situacije ubuduće neće ponavljati. Za sve dodatne informacije ili pitanja, ostajem Vam na raspolaganju.
Prijavi administratoru
 
 
+1 #144 Ivan Bankovic 17-11-2014 19:53
Citat Nezadovoljni putnik:
Danas (17.11.2014), opet, po ko zna koji put, nije ostvaren polazak iz Zemun Polja u 08:05. Šta treba da se uradi da bi se uveo red na ovoj liniji?

Najčešći razlozi neostvarivanja polaska su tehnička neispravnost, odnosno kvar vozila u toku eksploatacije. Dispečeri SP "Zemun" JKP GSP "Beograd" se trude da u slučaju otkaza blagovremeno reaguju i pošalju zamenu za to vozilo, u skladu sa mogućnostima (brojem raspoloživih vozila u tom trenutku u garaži pogona). Do čekanja na zamenu vozila dolazi u situacijama kada dispečeri nisu u mogućnosti da blagovremeno pošalju zameno za vozilo koje je ostalo u kvaru.

Takođe, upravljanje saobraćajem na linijama Saobraćajnog pogona "Zemun" vrše dispečeri Operativno-kontrolnog centra Direkcije za javni prevoz, što uključuje i izdavanje naloga za prebacivanje vozila sa druge linije u slučaju potrebe.

Vaša prijava je upućena Sektoru saobraćaja SP "Zemun", radi detaljnije provere. Molim Vas da ubuduće koristite odgovarajuću rubriku za prijavljivanje neostvarenih polazaka. Svaka prijava se uzima u rad istog dana po prispeću i prosleđuje stručnim službama na proveru.

I za kraj, iskreno mi je žao zbog neprijatnosti koju ste imali usled neostvarenog polaska. Nadam se da će ovakvih neprijatnosti biti sve manje.
Prijavi administratoru
 
 
+1 #143 Nezadovoljni putnik 17-11-2014 08:23
Danas (17.11.2014), opet, po ko zna koji put, nije ostvaren polazak iz Zemun Polja u 08:05. Šta treba da se uradi da bi se uveo red na ovoj liniji?
Prijavi administratoru
 

Pisanje komentara trenutno onemogućeno.