Red Vožnje 

 
 
Broj / Relacija linije:
Linija 49 - Banovo brdo - Naselje Stepa Stepanović
Važi od / do:
01.09.2015 
Prevoznik - Status:
GSP Beograd / Privatni prevoznici - OK
Kategorija:
Gradski Prevoz Beograd

Linija 49 / Red Vožnje

 Prevoznik:   Grupa Privatni Autoprevoznici 
 Predviđeno vreme vožnje od početne do krajnje stanice: 
 42min 
Broj angažovanih autobusa (radnim danima): 6

 
 

Servis vam je dostupan preko USSD koda *011* a da biste dobili informaciju o udaljenosti autobusa potrebno je da dodate i broj stajališta na kome se nalazite. Tako, na primer, ako se nalazite na stajalištu sa brojem 203, željenu informaciju dobićete pozivom na *011*203#

INFO: Broj stajališta nalazi se ispred naziva stajališta.

 
 
PREDLOZI UPUĆENI OD STRANE PUTNIKA ZA IZMENE NA LINIJI

Linija 49 / Informacije

49
Banovo brdo - Naselje Stepa Stepanović
Ulice kojim linija saobraća:

Smer A:

BANOVO BRDO - Požeška - Paštrovićeva - Bulevar Vojvode Mišića - Teodora Drajzera - Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića - Neznanog junaka - Crnotravska - Save Maškovića - Kružni put voždovački - Vojvode Stepe u naselju Stepa Stepanović - NASELjE STEPA STEPANOVIĆ

Smer B:

NASELjE STEPA STEPANOVIĆ - Vojvode Stepe u naselju Stepa Stepanović - Kružni put voždovački - Save Maškovića - Crnotravska - Neznanog junaka - Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića - Teodora Drajzera - Bulevar vojvode Mišića - Paštrovićeva - Požeška - BANOVO BRDO

Primećeni / Prijavljeni problemi na liniji
  • n/a
      Status linije: OK.
Poslate prijave
  • n/a
Izmene na liniji
- Arhiva reda vožnje (01.10.2014): [1] [2]
  •  Od 01.10.2014. na liniji se primenjuje novi red vožnje.

- Izmena: Od 01.10.2014. linija saobraća na novoj relaciji: Banovo brdo - Naselje Stepa Stepanović

- Arhiva reda vožnje (01.09.2014): [1] [2]

  •  (06.03.2014) Od 07.03.2014. na liniji se primenjuje novi red vožnje.

- Izmena: Od 07.03.2014. linija saobraća na relaciji "Banovo brdo - Banjica 2".

- Arhiva reda vožnje (26.08.2013): [1] [2]

Legenda:

  •  Izmena nije na snazi
  • status-icon-crvena Izmena aktuelna
  • Offline Ostale izmene na liniji
Red vožnje (20.04.2015) / Broj polazaka:
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Banovo brdo: 69
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Naselje Stepa Stepanović: 69
Red vožnje (19.11.2014) / Broj polazaka:
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Banovo brdo: 69
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Naselje Stepa Stepanović: 69
 Red vožnje (01.10.2014) / Broj polazaka:
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Banovo brdo: 69
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Naselje Stepa Stepanović: 69

Prevoznik

Prevoznik:
GSP Beograd / Privatni prevoznici

Dodatne informacije

 

KORISNI TELEFONI

Dispečerski centar prevoznika GSP "Beograd" (Radno vreme: 00-24h)

Informacije za putnike i javnost o polascima vozila gradskog prevoza u Beogradu. Dispečerski centar radi neprekidno i telefonskim pozivom dobićete odmah informaciju o neostvarivanju polaska.

  • Telefon: 011/ 366.40.40
Operativno kontrolni centar Direkcije za javni prevoz grada Beograda (Radno vreme: 00-24h)

Informacije za putnike o polascima vozila gradskog prevoza u Beogradu, redovnim i vanrednim režimskim izmenama na linijama. Upravljanje saobraćajem. Kontrola rada vozila javnog gradskog prevoza u Beogradu svih prevoznika (GSP "Beograd" i privatnih prevoznika)

  • Telefon: 011/ 3300.805
  • Telefon: 011/ 3300.806
  • Telefon: 011/ 3300.807

Prijave na rad vozača i otpravnika prevoznika GSP-a "Beograd"

  • Telefon: 011/ 366.40.47 (radnim danom od 07h do 15h)
  • Poštom na adresu: Kneginje Ljubice 29, Beograd
  • Kontakt forma
[Podaci koje je potrebno dostaviti za formiranje prijave]
Govorni automat za informacije o polascima vozila gradskog prevoza u Beogradu (GSP Beograd) (Radno vreme: 00-24)

Govorni automat pruža informacije o redovima vožnje (polascima) za sve linije gradskog prevoza u Beogradu.

  • Telefon: 011/ 303.33.70
  • Telefon: 011/ 303.33.71

[Uputstvo za koriščenje govornog automata]

Beokom servis

Prijave saobraćajnih problema.

  • Telefon: 0800/ 110-011 [Besplatan poziv]
  • Telefon: 011/ 30.90.007
  • Email: [email protected]

BusPlus (Korisnički servis)

Dežurna inspekcija (Radno vreme: 07:00-22:00)

Kontrola rada vozača i prevoznika. Prijava nepoštovanja reda vožnje.

  • Telefon: 011/ 3227.000
  • Telefon: 011/ 3309.760
  • Telefon: 011/ 3309.762

Gradska saobraćajna inspekcija

  • Adresa: 27. marta 43-45
  • Telefon: 011/ 2754.297
  • Telefon: 011/ 3222.262
  • Telefon: 011/ 3309.490
  • Email: [email protected]

Direkcija za javni prevoz grada Beograda (Radno vreme: 07:30-15:30 radnim danima)

  • Adresa: 27. marta 43-45
  • Telefon: 011/ 3227.241
  • Telefon: 011/ 3238.524
  • Telefon: 011/ 3309.153
KORISNE INFORMACIJE

Cene karata

Info
APLIKACIJE ZA MOBILNE TELEFONE (Android)
   (Android) (zvanična aplikacija)
MAPA GRADSKOG PREVOZA U BEOGRADU
   (belgrademaps.com) (gradski prevoz / minibus / noćni prevoz / gradska železnica)

Komentari   

 
#352 maxx 10-08-2015 15:20
Linija br. 49 je sramota za grad Beograd. Ili je dajte GSP ili je ukinite.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#351 Mirjana22222 07-08-2015 12:28
Zasto ovih dana bus koji bi trebalo da krece sa Banovog Brda u 22.35 redovno krece u 22.30? Vec 3. dan za redom ostajem bez prevoza do kuce! (06.08.2015.)
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#350 Marija321 26-07-2015 19:01
Da li je moguće da u letnjem periodu autobus 49 ide na 21-22 min? Od 9h i 16h ima samo 2 polazaka!!! Molim vas ko je određivao vreme polazaka nek samo jedan dan provede vozeći se ovom linijom, videće da je napravio VELIKU grešku. Ako nema đaka i studenata, ne znači da nema zaposlenih i drugih ljudi koji koriste ovu liniju. Mislim da gore linije i gorih autobusa u Beogradu nema. Autobusi su mali, sa malim klip prozorima, bez klime. Da li mislite da je ljudski voziti se u njima? Nema daška vazduha u njima. Na 38C napolju, u njemu je 50C. Da li je to humano? Ljudi plaćaju povlastice za zaposlene 3275din. da bi se vozili u nehumanim uslovima! Koristim i autobus 88 od B.Brda do Zeleznika. Autobus 88 ide na svakih 6 min, 90% autobusa su novi, dupli i klimatizovani, a u njima se vozi 10-tak putnika? Zašto se neki ne prebaci na ovu liniju? O čemu se ovde radi? I posle tražite da se kupi povlastica? Svi koji se voze 49-kom, treba da vas bojkotuju, jer ovo je velika, velika sramota u čemu se putnici voze!
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#349 Student 09-07-2015 22:58
Šestog jula nije bilo autobusa od 8:50 do 9:30, toliko sam čekao. Na kraju sam morao na taksi da odem da ne bih zakasnio na ispit. Hvala Bogu pa sam imao pare kod sebe, inače bih zakasnio. Toliko o redu vožnje i poštovanju istog. P.S. Dva autobusa su otišla ka okretnici, međutim nisu se vratili u saobraćaj. Radi se o terminusu Banovo Brdo.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#348 lara 01-07-2015 11:43
Molim vas da hitno uradite nesto po pitanju polaska sa B.brda u 06.53. Guzva je ne opisiva. Ako ne postoji mogucnost uvodjenja dodatnog polaska, bar zamenite postojeci autobus duplim!!! Tim polaskom se uglavnom prevoze zaposleni u dve velike zdravstvene ustanove,a i ostali gradjani koji zive na B. brdu, a rade na nekom delu Banjice od 07.30. A ostalo su pacijenti. Svi mi imamo uredne bus plus karte i nije u redu da ujutru ne mozemo normalno da se prevezemo do posla. U slucaju da vi ne mozete da pomognete, uputite me kome bar da se obratim.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#347 helena 24-06-2015 00:13
Od 22.06. Uveden je mali broj polazaka u jutarnjim čadovima. Da li moze u tom periodu da ide češće jer je stalno pun. Dosta starih ljudi ide u zdravstvene ustanove tako da se na brdu već napuni autobus. Autobudi su izuzetno stari, ni jedan nema klimu. Zimi se smrzavamo a leti kuvamo. Napominjem da je to bus u koji je najviše ulazila kontrola i da se retko desi da neko nema kartu. Većinom se voze uvek isti ljudi.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#346 BB 30-05-2015 08:49
Posto iz Stepe, Banjice, delova Vozdovca i okolnih naselja koji bi mogli da hvataju 49 kod Banjicke pijace, stanovnici Kanarevog Brda, Miljakovca, da li je moguce izmeniti malo trasu linije 49 (ili barem kada se uvode one sezonske linije) da vozilo na liniji 49 prolazi pored Ade , tj. da ne skrecu pre Mosta na Adi kod semafora i da idu ka Pozeskoj, nego da se vozilo spusti pored novog mosta i da skrece ka stanici ka Adi i da se onda posle ka Banovom brdu penje preko nadvoznjaka kod Ade i da se kada se vraca sa Banovog Brda spusta kod Ade na stanici i onda preko novog mosta na Adi ide ka Topcideru, Dedinju, Banjici i Stepi.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#345 lara 08-05-2015 23:08
Citat lara:
Citat Milorad:
Citat lara:
Kome da prijavim grejanje u autobusu ! U ovom autobusu grejanje je radilo i prošlog leta. Kako stvari stoje, i ovog leta će biti isto.

Koji je garažni broj, odnosno registarski broj vozila na kome ste primetili problem?

Broj na autobsu je ПО2255. Predpostavljam da je to garažni broj.

Hvala!
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#344 lara 28-04-2015 16:30
Citat Milorad:
Citat lara:
Kome da prijavim grejanje u autobusu ! U ovom autobusu grejanje je radilo i prošlog leta. Kako stvari stoje, i ovog leta će biti isto.

Koji je garažni broj, odnosno registarski broj vozila na kome ste primetili problem?

Broj na autobsu je ПО2255. Predpostavljam da je to garažni broj.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#343 Milorad 25-04-2015 19:23
Citat lara:
Kome da prijavim grejanje u autobusu ! U ovom autobusu grejanje je radilo i prošlog leta. Kako stvari stoje, i ovog leta će biti isto.

Koji je garažni broj, odnosno registarski broj vozila na kome ste primetili problem?
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#342 lara 24-04-2015 22:34
Kome da prijavim grejanje u autobusu ! U ovom autobusu grejanje je radilo i prošlog leta. Kako stvari stoje, i ovog leta će biti isto.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#341 anastasijaliliana 02-04-2015 17:47
Citat brainiac:
Citat BusPutnik:
Citat Koviljka2:
Citat sole:
Tako bi gradjani Vozdovca , delova Banjice , Dedinja dobili direktnu vezu sa Adom tokom leta a i oni sa Miljakovca i Kanarevog Brda bi mogli da ga hvataju kod plivalita Banjica (posto ti krajevi nemaju sezonsku liniju ka Adi kao mnogo naselja i krajevi Beograda).

Uzasno losa ideja. Bez ikakve potrebe bi 49-ka dobila usko grlo na semaforu kod Careve Cuprije, tu se ceka i pola sata u popodnevnom spicu. Doslo bi do neredovnosti i ionako retka linija bi postala jos haoticnija i nemoguca za organizovanje. Retko losa ideja.

Ne bih rekao da je retko losa ideja vec izuzetno nerazumno kratak semafor prema Rakovici ili pre bih rekao semafor generalno. Tu je morao da bude kruzni tok kao i malo nize kod Radnicke. Ako cemo tako da posmatramo, saobracaju u ovom obimu uopste nije mesto kroz Topcider i stogodisnjeg drveta...

A da ovaj deo grada ukljucujuci i dobar deo Rakovice nema sezonsku liniju do Ade, nema!

Samo treba srediti semafor. Bez razloga, dok je zeleno za Teodora Drajzera, crveno je za Bulevar Vojvode Mišića i tek kad se upali crveno za Teodora Drajzera, pali se zeleno za Vojvode Mišića. Tako i za Patrijarha Pavla. Prosto treba da budu istovremeno zeleno za oba smera, ne sve vreme.

Izuzetna ideja - da se produzi ili uvede linija ili jos autobusa od Banjice, Dedinja do ADE , zaista mnogo stanovnika ovih delova to isto misli i zeli , hvala za predlog kao i za predlog za olaksanje problema oko 49 kroz Drajzerovu.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#340 marija marinkovic 02-04-2015 16:37
Citat Vesna stepa:
U autobusu sa brojem 15, na liniji 49 vec danima se oseca miris nafte (benzina), narocito u prednjem delu autobusa. Uz suncano vreme i grejanje (kojeg u autobusu nije bilo cele zime), voznja ovim autobusom postaje nesnosna. Molim vas, moze li ovo vozilo da se popravi ili iskljuci iz saobracaja.

Zasto su sva vozila ovog prevoznika koji drzi liniju prljava? Prljvstna se vidi golim okom. Sedista, ukoliko su tapacirana, pocepana su i uvostena od prljavstine.

SMRAD U AUTOBUSU JE NESNOSAN. UCINTE NESTO!
Citat | Prijavi administratoru
 
 
+1 #339 Mickey011 31-03-2015 19:10
Citat enalena:
Predlazem produzenje ove linije do okretnice 26 u Brace Jerkovic tako bi ljudi direktno mogli da presedaju na 26, a ne da cekaju 50 za dve stanice da bi dosli do 26. Ustedeli bi ljudima mnogo vremena.

Ja sam davno predlagao da ide do Medakovića 3 kako bi se bar malo rasteretila 50-ca na tom potezu do Trošarine tj. Paunove a isto tako bolje povezao Medaković, Braće Jerković i sl sa Banjicom, Dedinjem, Banovim brdom...kao i brojnim linijama na trasi.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#338 enalena 30-03-2015 22:19
Predlazem produzenje ove linije do okretnice 26 u Brace Jerkovic tako bi ljudi direktno mogli da presedaju na 26, a ne da cekaju 50 za dve stanice da bi dosli do 26. Ustedeli bi ljudima mnogo vremena.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
+1 #337 Jelena Marinković 24-03-2015 23:15
Citat Jelena Marinković:
Citat ana v:
Hvala! A kome da prijavimo bahato ponasanje vozaca? Danas, 15. Februara, oko 15 casova, vozac autobusa 49, garazni broj 15, nije stao na stanici Timocke divizije u smeru prema terminusu Naselje Stepa Stepanovic, broj stanice 2728. Nije se obazirao na povike putnika da je tu stanica i da treba da stane vec je bahato ubrzao do sledece stanice. Ovo nije prvi put da se preskacu stanice i nema potrebe da to trpimo. U pitanju je privatni prevoznik Transprodukt.

Vaša prijava je prosleđena nadležnoj službi Direkcije za javni prevoz grada Beograda kako bi se preduzele mere vanredne kontrole rada vozača na autobuskoj liniji broj "49" i prijavljene nepravilnosti u radu voznog osoblja otklonile.

Citat Goran:
Citat душко:
Зашто возачи (линија 49) неће да возе путнике до задње станице (стајалиште Насеље Степа С., бр. ст. 2720) и зашто неће да примају путнике на почетној станици (Насеље Степа С., бр ст. 2720), ако:

1.На Плану плус - диг. мапа, лепо се види позиција, назив и бр. стајалишта,

2.На даљинару линија, лепо се види да има стајалиште, број стајалишта и тачна удаљеност између стајалишта и

3.На аутомату за очитавање карата, лепо пише: "Следеће стајалиште Насеље Степа С.

Hvala Vam na dostavljenoj prijavi. Prijava je prosleđena nadležnoj službi kako bi se izvršila kontrola rada vozača na autobuskoj liniji broj "49" i poštovanje svih elemenata linije.

Povodom navedenih prijava, dostavljen je odgovor od strane nadležnih u kome se navodi: Direkcija za javni prevoz uputila je nalog prevozniku da izvrši doobuku vozača o obavezi poštovanja definisane trase i zaustavljanja na registrovanim stajalištima duž nje.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
+1 #336 Vesna stepa 24-03-2015 17:39
U autobusu sa brojem 15, na liniji 49 vec danima se oseca miris nafte (benzina), narocito u prednjem delu autobusa. Uz suncano vreme i grejanje (kojeg u autobusu nije bilo cele zime), voznja ovim autobusom postaje nesnosna. Molim vas, moze li ovo vozilo da se popravi ili iskljuci iz saobracaja.

Zasto su sva vozila ovog prevoznika koji drzi liniju prljava? Prljvstna se vidi golim okom. Sedista, ukoliko su tapacirana, pocepana su i uvostena od prljavstine.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
-3 #335 vozac 49 20-03-2015 17:38
Zbog ucestalih napada na vozace i laznih prijava i nepostojecih uslova u okretnici vozaci nisu duzni nikoga da voze i u okretnici ne postoji izlazno ni ulazno stajaliste niti tolet kako bi vozaci odradili fizicke potrebe bez putnika.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
+1 #334 Suncica Stankovic 18-03-2015 08:37
Sve vise građana koristi liniju 49, a opet od 14.3. Ide tek na 18 minuta, guzve u jutarnjim casovima su nepodnošljive, autobus je vec na pocetnoj stanici pun. Cesci polasci ili bar veci autobusi !
Citat | Prijavi administratoru
 
 
+1 #333 Goran 16-03-2015 17:46
Od 14.03.2015. do 14.04.2015. godine važi novi red vožnje na autobuskoj liniji broj "49", zbog radova na raskrsnici Ulice vojvode Stepe i Ulice Save Maškovića.

Dodatne informacije: busevi.com/.../...
Citat | Prijavi administratoru
 
 
+1 #332 Goran 16-03-2015 17:44
Citat душко:
Зашто возачи (линија 49) неће да возе путнике до задње станице (стајалиште Насеље Степа С., бр. ст. 2720) и зашто неће да примају путнике на почетној станици (Насеље Степа С., бр ст. 2720), ако:

1.На Плану плус - диг. мапа, лепо се види позиција, назив и бр. стајалишта,

2.На даљинару линија, лепо се види да има стајалиште, број стајалишта и тачна удаљеност између стајалишта и

3.На аутомату за очитавање карата, лепо пише: "Следеће стајалиште Насеље Степа С.

Hvala Vam na dostavljenoj prijavi. Prijava je prosleđena nadležnoj službi kako bi se izvršila kontrola rada vozača na autobuskoj liniji broj "49" i poštovanje svih elemenata linije.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#331 душко 15-03-2015 23:35
Да, питање је било: "Зашто возачи неће да возе путнике до задње и примају путнике на почетној станици (Насење Степа С.)"?

Проблем је свакодневни.

Од свих возача, кад сам хтео да се возим до краја, добијао сам исто упозорење: "Ово је задња станица”.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#330 Milorad 15-03-2015 20:04
Citat душко:
Зашто возачи (линија 49) неће да возе путнике до задње станице (стајалиште Насеље Степа С., бр. ст. 2720) и зашто неће да примају путнике на почетној станици (Насеље Степа С., бр ст. 2720), ако:

1.На Плану плус - диг. мапа, лепо се види позиција, назив и бр. стајалишта,

2.На даљинару линија, лепо се види да има стајалиште, број стајалишта и тачна удаљеност између стајалишта и

3.На аутомату за очитавање карата, лепо пише: "Следеће стајалиште Насеље Степа С.

Da li se navedeno dešava od strane svih vozača ili samo pojedinih. Možete li navesti datum kada ste ovo primetili.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#329 brainiac 14-03-2015 23:45
Citat BusPutnik:
Citat Koviljka2:
Citat sole:
Tako bi gradjani Vozdovca , delova Banjice , Dedinja dobili direktnu vezu sa Adom tokom leta a i oni sa Miljakovca i Kanarevog Brda bi mogli da ga hvataju kod plivalita Banjica (posto ti krajevi nemaju sezonsku liniju ka Adi kao mnogo naselja i krajevi Beograda).

Uzasno losa ideja. Bez ikakve potrebe bi 49-ka dobila usko grlo na semaforu kod Careve Cuprije, tu se ceka i pola sata u popodnevnom spicu. Doslo bi do neredovnosti i ionako retka linija bi postala jos haoticnija i nemoguca za organizovanje. Retko losa ideja.

Ne bih rekao da je retko losa ideja vec izuzetno nerazumno kratak semafor prema Rakovici ili pre bih rekao semafor generalno. Tu je morao da bude kruzni tok kao i malo nize kod Radnicke. Ako cemo tako da posmatramo, saobracaju u ovom obimu uopste nije mesto kroz Topcider i stogodisnjeg drveta...

A da ovaj deo grada ukljucujuci i dobar deo Rakovice nema sezonsku liniju do Ade, nema!

Samo treba srediti semafor. Bez razloga, dok je zeleno za Teodora Drajzera, crveno je za Bulevar Vojvode Mišića i tek kad se upali crveno za Teodora Drajzera, pali se zeleno za Vojvode Mišića. Tako i za Patrijarha Pavla. Prosto treba da budu istovremeno zeleno za oba smera, ne sve vreme.
Citat | Prijavi administratoru
 

Dodaj komentar

Molimo Vas da kod pisanja komentara, davanja predloga ili pritužbi na funkcionisanje linija budete što precizniji sa podacima. Upozoravamo Vas da rasprave ne vode rešenju ni jednog problema, već samo konstruktivni predlozi, dijalog i razumevanje, i molimo Vas da to imate u vidu. Bilo kakva vrsta vređanja, političke diskusije, neće se tolerisati i takvi komentari biće obrisani. Ukoliko primetite neprikladan komentar molimo Vas da nas obavestite klikom na link "Prijavi administratoru". Ocenjivanje komentara dozvoljeno je samo registrovanim posetiocima. Upotreba više različitih korisničkih imena prilikom pisanja komentara, odnosno pisanje različitih komentara sa više različitih imena nije dozvoljeno i sledi automatska zabrana pisanja komentara.

Sigurnosni kod
Osveži