Red Vožnje 

 
 
Broj / Relacija linije:
Linija 707 - Zeleni Venac - Zemun Polje
Važi od / do:
03.02.2016 
Prevoznik - Status:
GSP Beograd / Privatni prevoznici - OK
Kategorija:
Gradski Prevoz Beograd

Linija 707 / Red Vožnje

 Prevoznik:   GSP "Beograd" / S.P. Zemun 
 Predviđeno vreme vožnje od početne do krajnje stanice: 
 55min. 
 Broj angažovanih autobusa (radnim danima): 8
 Linija saobraća u zoni:  Zona 1 Zona 2

Servis vam je dostupan preko USSD koda *011* a da biste dobili informaciju o udaljenosti autobusa potrebno je da dodate i broj stajališta na kome se nalazite. Tako, na primer, ako se nalazite na stajalištu sa brojem 203, željenu informaciju dobićete pozivom na *011*203#

INFO: Broj stajališta nalazi se ispred naziva stajališta.

Mapa - Dnevne linije (Gradski prevoz Beograd)

Linija 707 / Informacije

707
Zeleni Venac - Mala Pruga - Zemun Polje

Ulice kojim linija saobraća:

Smer A:

ZELENI VENAC - Jug Bogdanova - Pop Lukina - Brankov most - Bulevar Nikole Tesle - Karađorđev trg - Karađorđeva - Avijatičarski trg - Glavna - Trg Branka Radičevića - Cara Dušana - Batajnički put - Saobraćajnica T-7 - Put Beograd-Novi Sad - Saobraćajnica T-6 - Ugrinovački put - Naselje Mala pruga - Ugrinovački put 35. deo - Batajnički drum 2.deo - Batajnički drum 17.deo - Jurija Rakitina - Slobodana Bajića - Braće Krnješevac - Duška Madžarića Korčagina - Franje Krča - ZEMUN POLjE

Smer B:

ZEMUN POLjE - Franje Krča - Duška Madžarića Korčagina - Braće Krnješevac - Slobodana Bajića - Jurija Rakitina - Batajnički drum 17.deo - Batajnički drum 2.deo - Ugrinovački put 35. deo - Naselje Mala pruga - Ugrinovački put - Saobraćajnica T-6 - Put Beograd-Novi Sad - Saobraćajnica T-7 - Batajnički put - Cara Dušana - Trg Branka Radičevića - Glavna - Avijatičarski trg - Karađorđeva - Karađorđev trg - Bulevar Nikole Tesle - Brankov most - Brankova - ZELENI VENAC

Primećeni / Prijavljeni problemi na liniji
  • n/a
      Status linije: OK
Poslate prijave
Izmene na liniji
  •  Od 03.02.2016. na liniji se primenjuje novi red vožnje.
- Arhiva reda vožnje (01.01.2016): [1] [2]
  •  Od 14.03.2015. na liniji se primenjuje novi red vožnje.
- Arhiva reda vožnje (09.03.2015): [1] [2]
  •  Od 09.03.2015. na liniji se primenjuje novi red vožnje.
- Arhiva reda vožnje (01.09.2014): [1] [2]
- Arhiva reda vožnje (10.03.2014): [1] [2]
- Arhiva reda vožnje (26.08.2013): [1] [2]

Legenda:

  •  Izmena nije na snazi
  • status-icon-crvena Izmena aktuelna
  • Offline Ostale izmene na liniji
Red vožnje (03.02.2016) / Broj polazaka:
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Zeleni venac: 69 
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Zemun Polje: 72 
Red vožnje (01.01.2016) / Broj polazaka:
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Zeleni venac: 74
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Zemun Polje: 76
Red vožnje (14.03.2015) / Broj polazaka:
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Zeleni venac: 74
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Zemun Polje: 76
Red vožnje (09.03.2015) / Broj polazaka:
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Zeleni venac: 74 
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Zemun Polje: 76 
 Red vožnje (01.09.2014) / Broj polazaka:
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Zeleni venac: 79
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Zemun Polje: 80

Prevoznik

Prevoznik:
GSP Beograd / Privatni prevoznici

Dodatne informacije

 

KORISNI TELEFONI

Dispečerski centar prevoznika GSP "Beograd" (Radno vreme: 00-24h)

Informacije za putnike i javnost o polascima vozila gradskog prevoza u Beogradu. Dispečerski centar radi neprekidno i telefonskim pozivom dobićete odmah informaciju o neostvarivanju polaska.

  • Telefon: 011/ 366.40.40
Operativno kontrolni centar Direkcije za javni prevoz grada Beograda (Radno vreme: 00-24h)

Informacije za putnike o polascima vozila gradskog prevoza u Beogradu, redovnim i vanrednim režimskim izmenama na linijama. Upravljanje saobraćajem. Kontrola rada vozila javnog gradskog prevoza u Beogradu svih prevoznika (GSP "Beograd" i privatnih prevoznika)

  • Telefon: 011/ 3300.805
  • Telefon: 011/ 3300.806
  • Telefon: 011/ 3300.807

Prijave na rad vozača i otpravnika prevoznika GSP-a "Beograd"

  • Telefon: 011/ 366.40.47 (radnim danom od 07h do 15h)
  • Poštom na adresu: Kneginje Ljubice 29, Beograd
  • Kontakt forma
[Podaci koje je potrebno dostaviti za formiranje prijave]
Govorni automat za informacije o polascima vozila gradskog prevoza u Beogradu (GSP Beograd) (Radno vreme: 00-24)

Govorni automat pruža informacije o redovima vožnje (polascima) za sve linije gradskog prevoza u Beogradu.

  • Telefon: 011/ 303.33.70
  • Telefon: 011/ 303.33.71

[Uputstvo za koriščenje govornog automata]

Beokom servis

Prijave saobraćajnih problema.

  • Telefon: 0800/ 110-011 [Besplatan poziv]
  • Telefon: 011/ 30.90.007
  • Email: [email protected]

BusPlus (Korisnički servis)

Dežurna inspekcija (Radno vreme: 07:00-22:00)

Kontrola rada vozača i prevoznika. Prijava nepoštovanja reda vožnje.

  • Telefon: 011/ 3227.000
  • Telefon: 011/ 3309.760
  • Telefon: 011/ 3309.762

Gradska saobraćajna inspekcija

  • Adresa: 27. marta 43-45
  • Telefon: 011/ 2754.297
  • Telefon: 011/ 3222.262
  • Telefon: 011/ 3309.490
  • Email: [email protected]

Direkcija za javni prevoz grada Beograda (Radno vreme: 07:30-15:30 radnim danima)

  • Adresa: 27. marta 43-45
  • Telefon: 011/ 3227.241
  • Telefon: 011/ 3238.524
  • Telefon: 011/ 3309.153
KORISNE INFORMACIJE

Cene karata

Info
APLIKACIJE ZA MOBILNE TELEFONE (Android)
   (Android) (zvanična aplikacija)
MAPA GRADSKOG PREVOZA U BEOGRADU
   (belgrademaps.com) (gradski prevoz / minibus / noćni prevoz / gradska železnica)
 
 

Komentari   

 
#289 ivana 69 11-02-2016 13:57
Molimo da neko ozbiljno razmotri potrebu cescih polazaka na liniji 707 jer je ovo neizdrzivo. Cekamo liniju 81 na 22 minuta, a linija 707 je neredovna, a i za razliku od linija 84, 15, 88, 18 itd... koje idu od 3 pa do 6 minuta, mi, stanovnici Altine ocigledno smo osudjeni da pesacimo.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#288 IvanZP 02-02-2016 12:42
Zasto je smanjen broj polazaka za ukupno po 5 polazaka na ovoj liniji? Ionako je linija preopterecena s brojem putnika i samom duzinom voznje do Zelenog Venca, i stalnim ispadom vozila zbog kvarova? Cemu onda smanjenje broja polazaka koje ce napraviti jos vece guzve i veci broj neostvarenih polazaka zbog kvarova (tj. veca kasnjenja na terminusima)?
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#287 Goran 31-01-2016 18:19
Citat zepe221:
A sta cemo za grejanje? Ni ono ne radi u vecini autobusa. Nijedan novi autobus na ovoj liniji nema, kao ni na 704, da li moze nesto da se ucini povodom toga?

Pojašnjenje nadležnih vezano za primedbe na funkcionisanje sistema grejanja putničkog prostora možete pogledati na sledećem linku: busevi.com/.../...
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#286 Goran 25-01-2016 10:41
Citat altinjanin alta:
Citat Goran:
Citat altinjanin alta:
Moze li mi neko odgovoriti, kada i da li se uopste peru vozila gsp-a? Konkretno linija 707, veliki, dupli, zuti busevi? Pratim svaki dan, sva vozila, i primecujem sledece, samo je garazni broj napred i nazad cist, vidi se da je obrisana stroka i prljavstina, i tablice. A ostalo...? Zar je tesko puskom onom pod pritiskom oprati bus? A unutra? To ne zelim da komentarisem... jednom recju... SRAMOTA!

Kod niskih spoljašnjih temperatura prevoznik GSP “Beograd” primenjuje tzv. zimski režim pranja vozila. To podrazumeva da se vozila ne peru kompletno, već samo delovi sa oznakama vozila, signalizacija, ogledala. Nažalost tehnička opremljenost nije takva da bi se moglo obezbediti svakodnevno pranje vozila u zimskim uslovima i sa tolikim brojem vozila u svakodnevnom saobraćaju.

Znaci, tesko je ili ne moguce, ili niko ne zeli, ili, kako bih nazvao ne znam zaista, pere se deo busa, a ostalo ne, zato sto je hladno? Odgovor ne razumem, zaista. Ne vidim sta je problem puskom pod pritiskom svaki bus oprati, to bar nije tesko, ili nema ko to da uradi? Neka zaposle ljude da to rade. Unutrasnjost, smrdi ako niko nije primetio, ne znam cega sve ima po podu i coskovima, ali snimite malo, provozajte se. To sto je hladno ne znaci da se sve i svasta baca i prosipa u bus, a to niko ne cisti... 21 vek... sjajno.

Vi ste potpuno u pravu, vozilo treba čisto da bude pušteno u saobraćaj. Unutrašnjost ukoliko se ne čisti detaljno kod niskih spoljnih temperatura trebalo bi da se barem počisti metlom. Kod većine prevoznika u npr. Nemačkoj to obavlja vozač posle završene smene u garaži (dakle metlom se osnovno prebriše unutrašnjost vozila i baci nakupljeno smeće), kao i očisti vozački prostor. Kod nas je organizacija rada često drugačija. Spoljno pranje autobusa kod niskih spoljašnjih temperatura moramo reći ipak nije tako jednostavno kao što mislite. Najlakše je da se to obavi mašinski tzv. automatskim četkama, ali garaža prevoznika mora biti opremljena odgovarajućom opremom koja može da radi na niskim spoljnim temperaturama i sa velikim brojem vozila koje je potrebno oprati svakog dana, kao i da ima odgovarajući prostor za režim rada ove opreme u zimskim uslovima. Ta oprema nije jeftina, a takođe ni pranje ovih vozila nije jeftino. Pranje spoljašnjosti autobusa tzv. “puškom”, odnosno mašinama za pranje pod visokim pritiskom se ne primenjuje za pranje celog autobusa, već samo određenih delova vozila, pogotovo se to ne radi kada je potrebno svakodnevno oprati više desetina autobusa.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#285 zepe221 25-01-2016 03:14
A sta cemo za grejanje? Ni ono ne radi u vecini autobusa. Nijedan novi autobus na ovoj liniji nema, kao ni na 704, da li moze nesto da se ucini povodom toga?
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#284 altinjanin alta 24-01-2016 23:38
Citat Goran:
Citat altinjanin alta:
Moze li mi neko odgovoriti, kada i da li se uopste peru vozila gsp-a? Konkretno linija 707, veliki, dupli, zuti busevi? Pratim svaki dan, sva vozila, i primecujem sledece, samo je garazni broj napred i nazad cist, vidi se da je obrisana stroka i prljavstina, i tablice. A ostalo...? Zar je tesko puskom onom pod pritiskom oprati bus? A unutra? To ne zelim da komentarisem... jednom recju... SRAMOTA!

Kod niskih spoljašnjih temperatura prevoznik GSP “Beograd” primenjuje tzv. zimski režim pranja vozila. To podrazumeva da se vozila ne peru kompletno, već samo delovi sa oznakama vozila, signalizacija, ogledala. Nažalost tehnička opremljenost nije takva da bi se moglo obezbediti svakodnevno pranje vozila u zimskim uslovima i sa tolikim brojem vozila u svakodnevnom saobraćaju.

Znaci, tesko je ili ne moguce, ili niko ne zeli, ili, kako bih nazvao ne znam zaista, pere se deo busa, a ostalo ne, zato sto je hladno? Odgovor ne razumem, zaista. Ne vidim sta je problem puskom pod pritiskom svaki bus oprati, to bar nije tesko, ili nema ko to da uradi? Neka zaposle ljude da to rade. Unutrasnjost, smrdi ako niko nije primetio, ne znam cega sve ima po podu i coskovima, ali snimite malo, provozajte se. To sto je hladno ne znaci da se sve i svasta baca i prosipa u bus, a to niko ne cisti... 21 vek... sjajno.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#283 Goran 24-01-2016 17:21
Citat altinjanin alta:
Moze li mi neko odgovoriti, kada i da li se uopste peru vozila gsp-a? Konkretno linija 707, veliki, dupli, zuti busevi? Pratim svaki dan, sva vozila, i primecujem sledece, samo je garazni broj napred i nazad cist, vidi se da je obrisana stroka i prljavstina, i tablice. A ostalo...? Zar je tesko puskom onom pod pritiskom oprati bus? A unutra? To ne zelim da komentarisem... jednom recju... SRAMOTA!

Kod niskih spoljašnjih temperatura prevoznik GSP “Beograd” primenjuje tzv. zimski režim pranja vozila. To podrazumeva da se vozila ne peru kompletno, već samo delovi sa oznakama vozila, signalizacija, ogledala. Nažalost tehnička opremljenost nije takva da bi se moglo obezbediti svakodnevno pranje vozila u zimskim uslovima i sa tolikim brojem vozila u svakodnevnom saobraćaju.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#282 altinjanin alta 24-01-2016 10:30
Moze li mi neko odgovoriti, kada i da li se uopste peru vozila gsp-a? Konkretno linija 707, veliki, dupli, zuti busevi? Pratim svaki dan, sva vozila, i primecujem sledece, samo je garazni broj napred i nazad cist, vidi se da je obrisana stroka i prljavstina, i tablice. A ostalo...? Zar je tesko puskom onom pod pritiskom oprati bus? A unutra? To ne zelim da komentarisem... jednom recju... SRAMOTA!
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#281 marijad 18-01-2016 10:06
Vratite liniju 707 na staru trasu! Ovo je užas koji nikome ne koristi! Malo mozga da je uključeno 84-ka je mogla lepo da posluži za naselje Altina. Ovako mi iz Zemun Polja, koje ima duplo više stanovnika od naselja Galenika opslužujemo, ZP, Malu prugu, Altinu, Galeniku... sa krševima od autobusa, a 84-ka lepo ide na 5 min... da li je brojao uopšte neko koliko putnika ulazi i izlazi na Altini... vozim se u špicu svaki dan i svi jurimo 704-ke. UŽAS!
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#280 zepe221 14-01-2016 23:58
Citat slavica ristic:
Zasto od 11.01. nema redovnih polazaka sa Z.polja. Autobus je dosao na Malu prugu u 7.24 a sledeci tek u 8.04, zatim 12.01. dolazi u 7.25 a sledeci u 7.45, da bi jutros 13.01. autobus dosao u 7.25 pa onda tek u 8.05. Nasa deca kasne u skolu koja se nalazi u naselju Galenika, kao i deca sa Z.polja koja pohadjaju istu, pola sata. Ranije smo imali Kodeksov autobus koji je bio redovan pa tako deca nisu imala problem dolaska na pocetak nastave. Sto pre resite problem.

Nema, zato sto su izbacili privatne prevoznike sa 707 i 704, sto je velika sramota... barem su oni isli koliko toliko redovno, a ovako... svaki dan ima da se kvari jedan od onih autobusa iz preproslog veka.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
+1 #279 slavica ristic 13-01-2016 08:21
Zasto od 11.01. nema redovnih polazaka sa Z.polja. Autobus je dosao na Malu prugu u 7.24 a sledeci tek u 8.04, zatim 12.01. dolazi u 7.25 a sledeci u 7.45, da bi jutros 13.01. autobus dosao u 7.25 pa onda tek u 8.05. Nasa deca kasne u skolu koja se nalazi u naselju Galenika, kao i deca sa Z.polja koja pohadjaju istu, pola sata. Ranije smo imali Kodeksov autobus koji je bio redovan pa tako deca nisu imala problem dolaska na pocetak nastave. Sto pre resite problem.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#278 Ljiljana K. 16-12-2015 16:43
Danas, 16.12.2015. godine, u 15h i 40 min sam sisla sa autobusa na liniji 707, prevoznika Auto Kodeks, garažni broj vozila П0910, u Zemun Polju kod vrtića. Majstor, mladji vozač, je od Zelenog venca do ZP vozio, najblaže rečeno, divljački. Svaki dalji komentar je izlišan.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#277 andjelaaaaaaaaaaaa 30-11-2015 11:36


Evo zasto se na Altini i Maloj Pruzi ceka autobus sat vremena vikednom. Jer vozace mrzi da prodju kroz naselje. Vozac ide starom trasom NS putem 28og u subotu, bezobrazluk.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#276 IvanZP 10-11-2015 15:02
Citat Goran:
Molimo Vas za garažni broj vozila u kome ste primetili da grejanje ne radi, kao i datum i vreme primećene nepravilnosti.

Ne vredi garazni broj kada IK-218 i IK-218 M imaju fabricki grejanje koje uopste ne radi. Lose resen sistem, greje mozda samo kod vozaca, ostatak putnickog salona ne moze da greje jer je sistem tako napravljen (fabricka greska). Novca za preradu sistema nemaju, znam da su budzili neke el. grejace koji isto ne rade ili slabo rade. Ovo je opste poznata stvar kod ovih modela buseva, pitajte bilo kog vozaca (a moj info je iz Ikarbusa direktno).
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#275 Goran 04-11-2015 21:34
Citat Barbara:
Od cega zavisi da li je u vozilu pusteno grejanje? Cesto deluje da samo od dobre volje vozaca zavisi. Novi autobusi a ledeni, cast izuzecima. Mozete li nekako da uticete na to? Stvarno nije prijatno, pogotovu ako se vozite duze ili ako ste ga cekali prilicno, sto se cesto desava sa ovom linijom - dzabe sto iz Zemun Polja postoje 4 linije kad vam do centra Zemuna treba vise vremena nego ikad pre, fakticki je ostao samo 704, jer ostalim linijama treba previse vremena - 707 kruzi previse, jos kad se ne pojavi nijedan na vreme kao veceras od Zemun Polja do Zemuna izgubite sat vremena umesto 20 min.

Molimo Vas za garažni broj vozila u kome ste primetili da grejanje ne radi, kao i datum i vreme primećene nepravilnosti.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#274 Barbara 03-11-2015 21:25
Od cega zavisi da li je u vozilu pusteno grejanje? Cesto deluje da samo od dobre volje vozaca zavisi. Novi autobusi a ledeni, cast izuzecima. Mozete li nekako da uticete na to? Stvarno nije prijatno, pogotovu ako se vozite duze ili ako ste ga cekali prilicno, sto se cesto desava sa ovom linijom - dzabe sto iz Zemun Polja postoje 4 linije kad vam do centra Zemuna treba vise vremena nego ikad pre, fakticki je ostao samo 704, jer ostalim linijama treba previse vremena - 707 kruzi previse, jos kad se ne pojavi nijedan na vreme kao veceras od Zemun Polja do Zemuna izgubite sat vremena umesto 20 min.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#273 urkeee_zemun 26-08-2015 11:27
Citat minaf:
Dobro, to je ocigledno problem trgovacke plaze Zemun park. Mozda racunaju da ce kod njih dolaziti posetioci samo sa svojim kolima. Ali ovo nije Severna Amerika da stvari funkcionosu na taj nacin. Kad shvate da iz pravca Batajnice i pojedinih delova Zemuna ljudi ne mogu doci gradskim prevozom oni ce sami morati da vrse pritisak na direkcju za javni prevoz jer nece imati dovoljno musterija. Bio sam tamo i mogu vam reci da je to trenutno "slepo crevo".

Prema tvom stavu vidim da ti mislis da ceo Zemun treba nakrcati na Zemun park, ali da li ima potrebe za tim? Naravno da ne. Onaj ko hoce u Zemun park moze malo i pesaka nece mu nista skoditi. Kao sto Goran rece, ne moze se do svake destinacije stici bez presedanja , a i sama lokacija TC Zemun park je komplikovana za organizaciju saobracaja.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#272 Goran 26-08-2015 08:59
Citat Goran:
Citat urkeee_zemun:
Ne radi semafor na raskrsnici kod Male pruge! Popravite to dok ne nastrada neko...

Prijava je evidentirana i prosleđena nadležnoj službi "Beograd put"-a.

Odgovor nadležnih:

Semafor na raskrsnici kod naselja Mala Pruga (raskrsnica Ulice Ugrinovački put - Autoput za Novi Sad) privremeno je isključen zbog saobraćajne rekonstrukcije (desno skretanje u Ulicu Ugrinovački put). Radovi će biti završeni u narednih nekoliko dana. Za vreme trajanja radova nema izmena u radu linije broj "707".

Dopuna: Semafor ponovo u funkciji od 03.09.2015.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#271 Goran 25-08-2015 17:37
Citat urkeee_zemun:
Ne radi semafor na raskrsnici kod Male pruge! Popravite to dok ne nastrada neko...

Prijava je evidentirana i prosleđena nadležnoj službi "Beograd put"-a.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#270 urkeee_zemun 25-08-2015 17:27
Ne radi semafor na raskrsnici kod Male pruge! Popravite to dok ne nastrada neko...
Citat | Prijavi administratoru
 

Dodaj komentar

Molimo Vas da kod pisanja komentara, davanja predloga ili pritužbi na funkcionisanje linija budete što precizniji sa podacima - komentari koji su nerazumljivi, ne sadrže potrebne podatke ili sadrže netačne podatke neće biti objavljeni. Upozoravamo Vas da rasprave ne vode rešenju ni jednog problema, već samo konstruktivni predlozi, dijalog i razumevanje, i molimo Vas da to imate u vidu. Bilo kakva vrsta vređanja, političke diskusije, neće se tolerisati i takvi komentari biće obrisani. Ukoliko primetite neprikladan komentar molimo Vas da nas obavestite klikom na link "Prijavi administratoru". Ocenjivanje komentara dozvoljeno je samo registrovanim posetiocima. Upotreba više različitih korisničkih imena prilikom pisanja komentara, odnosno pisanje različitih komentara sa više različitih imena nije dozvoljeno i sledi automatska zabrana pisanja komentara. Upotreba isključivo velikih slova nije dozvoljena.

Sigurnosni kod
Osveži