Red Vožnje 

 
 
Broj / Relacija linije:
Linija 707 - Zeleni Venac - Zemun Polje
Važi od / do:
01.09.2015 
Prevoznik - Status:
GSP Beograd / Privatni prevoznici - OK
Kategorija:
Gradski Prevoz Beograd

Linija 707 / Red Vožnje

 Prevoznik:   GSP "Beograd" / S.P. Zemun   Auto Kodeks 
 Predviđeno vreme vožnje od početne do krajnje stanice: 
 55min. 
Broj angažovanih autobusa (radnim danima): 8

 
 

Servis vam je dostupan preko USSD koda *011* a da biste dobili informaciju o udaljenosti autobusa potrebno je da dodate i broj stajališta na kome se nalazite. Tako, na primer, ako se nalazite na stajalištu sa brojem 203, željenu informaciju dobićete pozivom na *011*203#

INFO: Broj stajališta nalazi se ispred naziva stajališta.

 
 

Mapa - Dnevne linije (Gradski prevoz Beograd)

Linija 707 / Informacije

707
Zeleni Venac - Mala Pruga - Zemun Polje

Ulice kojim linija saobraća:

Smer A:

ZELENI VENAC - Jug Bogdanova - Pop Lukina - Brankov most - Bulevar Nikole Tesle - Karađorđev trg - Karađorđeva - Avijatičarski trg - Glavna - Trg Branka Radičevića - Cara Dušana - Batajnički put - Saobraćajnica T-7 - Put Beograd-Novi Sad - Saobraćajnica T-6 - Ugrinovački put - Naselje Mala pruga - Ugrinovački put 35. deo - Batajnički drum 2.deo - Batajnički drum 17.deo - Jurija Rakitina - Slobodana Bajića - Braće Krnješevac - Duška Madžarića Korčagina - Franje Krča - ZEMUN POLjE

Smer B:

ZEMUN POLjE - Franje Krča - Duška Madžarića Korčagina - Braće Krnješevac - Slobodana Bajića - Jurija Rakitina - Batajnički drum 17.deo - Batajnički drum 2.deo - Ugrinovački put 35. deo - Naselje Mala pruga - Ugrinovački put - Saobraćajnica T-6 - Put Beograd-Novi Sad - Saobraćajnica T-7 - Batajnički put - Cara Dušana - Trg Branka Radičevića - Glavna - Avijatičarski trg - Karađorđeva - Karađorđev trg - Bulevar Nikole Tesle - Brankov most - Brankova - ZELENI VENAC

Primećeni / Prijavljeni problemi na liniji
  • n/a
      Status linije: OK
Poslate prijave
Izmene na liniji
  •  Od 14.03.2015. na liniji se primenjuje novi red vožnje.
- Arhiva reda vožnje (09.03.2015): [1] [2]
  •  Od 09.03.2015. na liniji se primenjuje novi red vožnje.
- Arhiva reda vožnje (01.09.2014): [1] [2]
- Arhiva reda vožnje (10.03.2014): [1] [2]
- Arhiva reda vožnje (26.08.2013): [1] [2]

Legenda:

  •  Izmena nije na snazi
  • status-icon-crvena Izmena aktuelna
  • Offline Ostale izmene na liniji
Red vožnje (14.03.2015) / Broj polazaka:
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Zeleni venac: 74
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Zemun Polje: 76
Red vožnje (09.03.2015) / Broj polazaka:
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Zeleni venac: 74 
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Zemun Polje: 76 
 Red vožnje (01.09.2014) / Broj polazaka:
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Zeleni venac: 79
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Zemun Polje: 80

Prevoznik

Prevoznik:
GSP Beograd / Privatni prevoznici

Dodatne informacije

 

KORISNI TELEFONI

Dispečerski centar prevoznika GSP "Beograd" (Radno vreme: 00-24h)

Informacije za putnike i javnost o polascima vozila gradskog prevoza u Beogradu. Dispečerski centar radi neprekidno i telefonskim pozivom dobićete odmah informaciju o neostvarivanju polaska.

  • Telefon: 011/ 366.40.40
Operativno kontrolni centar Direkcije za javni prevoz grada Beograda (Radno vreme: 00-24h)

Informacije za putnike o polascima vozila gradskog prevoza u Beogradu, redovnim i vanrednim režimskim izmenama na linijama. Upravljanje saobraćajem. Kontrola rada vozila javnog gradskog prevoza u Beogradu svih prevoznika (GSP "Beograd" i privatnih prevoznika)

  • Telefon: 011/ 3300.805
  • Telefon: 011/ 3300.806
  • Telefon: 011/ 3300.807

Prijave na rad vozača i otpravnika prevoznika GSP-a "Beograd"

  • Telefon: 011/ 366.40.47 (radnim danom od 07h do 15h)
  • Poštom na adresu: Kneginje Ljubice 29, Beograd
  • Kontakt forma
[Podaci koje je potrebno dostaviti za formiranje prijave]
Govorni automat za informacije o polascima vozila gradskog prevoza u Beogradu (GSP Beograd) (Radno vreme: 00-24)

Govorni automat pruža informacije o redovima vožnje (polascima) za sve linije gradskog prevoza u Beogradu.

  • Telefon: 011/ 303.33.70
  • Telefon: 011/ 303.33.71

[Uputstvo za koriščenje govornog automata]

Beokom servis

Prijave saobraćajnih problema.

  • Telefon: 0800/ 110-011 [Besplatan poziv]
  • Telefon: 011/ 30.90.007
  • Email: [email protected]

BusPlus (Korisnički servis)

Dežurna inspekcija (Radno vreme: 07:00-22:00)

Kontrola rada vozača i prevoznika. Prijava nepoštovanja reda vožnje.

  • Telefon: 011/ 3227.000
  • Telefon: 011/ 3309.760
  • Telefon: 011/ 3309.762

Gradska saobraćajna inspekcija

  • Adresa: 27. marta 43-45
  • Telefon: 011/ 2754.297
  • Telefon: 011/ 3222.262
  • Telefon: 011/ 3309.490
  • Email: [email protected]

Direkcija za javni prevoz grada Beograda (Radno vreme: 07:30-15:30 radnim danima)

  • Adresa: 27. marta 43-45
  • Telefon: 011/ 3227.241
  • Telefon: 011/ 3238.524
  • Telefon: 011/ 3309.153
KORISNE INFORMACIJE

Cene karata

Info
APLIKACIJE ZA MOBILNE TELEFONE (Android)
   (Android) (zvanična aplikacija)
MAPA GRADSKOG PREVOZA U BEOGRADU
   (belgrademaps.com) (gradski prevoz / minibus / noćni prevoz / gradska železnica)

Komentari   

 
#273 urkeee_zemun 26-08-2015 12:27
Citat minaf:
Dobro, to je ocigledno problem trgovacke plaze Zemun park. Mozda racunaju da ce kod njih dolaziti posetioci samo sa svojim kolima. Ali ovo nije Severna Amerika da stvari funkcionosu na taj nacin. Kad shvate da iz pravca Batajnice i pojedinih delova Zemuna ljudi ne mogu doci gradskim prevozom oni ce sami morati da vrse pritisak na direkcju za javni prevoz jer nece imati dovoljno musterija. Bio sam tamo i mogu vam reci da je to trenutno "slepo crevo".

Prema tvom stavu vidim da ti mislis da ceo Zemun treba nakrcati na Zemun park, ali da li ima potrebe za tim? Naravno da ne. Onaj ko hoce u Zemun park moze malo i pesaka nece mu nista skoditi. Kao sto Goran rece, ne moze se do svake destinacije stici bez presedanja , a i sama lokacija TC Zemun park je komplikovana za organizaciju saobracaja.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#272 Goran 26-08-2015 09:59
Citat Goran:
Citat urkeee_zemun:
Ne radi semafor na raskrsnici kod Male pruge! Popravite to dok ne nastrada neko...

Prijava je evidentirana i prosleđena nadležnoj službi "Beograd put"-a.

Odgovor nadležnih:

Semafor na raskrsnici kod naselja Mala Pruga (raskrsnica Ulice Ugrinovački put - Autoput za Novi Sad) privremeno je isključen zbog saobraćajne rekonstrukcije (desno skretanje u Ulicu Ugrinovački put). Radovi će biti završeni u narednih nekoliko dana. Za vreme trajanja radova nema izmena u radu linije broj "707".
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#271 Goran 25-08-2015 18:37
Citat urkeee_zemun:
Ne radi semafor na raskrsnici kod Male pruge! Popravite to dok ne nastrada neko...

Prijava je evidentirana i prosleđena nadležnoj službi "Beograd put"-a.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#270 urkeee_zemun 25-08-2015 18:27
Ne radi semafor na raskrsnici kod Male pruge! Popravite to dok ne nastrada neko...
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#269 Milorad 22-08-2015 20:13
Citat Beograd:
Kada pocinje zimski red voznje?

01.09.2015.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#268 Beograd 19-08-2015 16:59
Kada pocinje zimski red voznje?
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#267 Leluska 19-08-2015 09:26
Dobro jutro zelim svima, ali jednoj gospodji danasnje jutro nije bilo prijatno. Upravo u
707 je bila kontrola, dva decka i devojku bez karte su pustili da prodju nekaznjeno
dok su se navrzli na jednu sredovecnu gospodju. Debeli kontrolol joj nije dao mira.
Pa se ja pitam da li sistem kontole i kazne radi selektivno, da li su ciljna grupa samo nejaki i oni za koje se vidi da se ne mogu fizicki zastititi?
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#266 putnik 601 14-08-2015 14:20
Citat putnik 601:
Remontovali su 1 vozilo sa 707.

To je P0901.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#265 putnik 601 13-07-2015 23:27
Remontovali su 1 vozilo sa 707.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#264 sole 10-07-2015 03:19
Iako mislim da su do sada preterivali u kuknjavi na loš prevoz , ako prođe ovo što su zamislili ovi genijalci iz DJP (707 se skraćuje do Ušća , 35 i 704 se spajaju u jednu liniju , 709 i 612 se spajaju u jednu liniju do Nove Galenike , dok 708 ostaje na istoj trasi , a presedanje na 84 neće imati svrhe jer se 27E i 84 spajaju u jednu liniju) , mogu samo da žalim stanovnike Zemun polja.

Isto tako i stanovnici Surčina su ga [*]. 611 se skraćuje do Buvljaka kao i 601 , 610 do bloka 70 , gde će se okretati i 73 , 603 ide na relaciji Batajnica (ŽS) - Ugrinovci - Dobanovci - Surčin.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
-1 #263 minaf 05-06-2015 07:03
Citat sole:
Citat 18-ice putnik:
Dobiću brdo minusa za previše radikalno iznesen stav, ali se sada strogo ograđujem od svog izrazito negativnog stava prema Zemun Parku, i stava da li isti treba posećivati, kao jednu ogavnu kapitalističku tvorevinu, ali me interesuje jedno: Ako ja odlučim da otvorim kafanu na pola puta između stajališta Čukarica (pored Ade Ciganlije) i stajališta Železnik R (koje je 6,8 km dalje), i da joj dam ime "Naločite se kod Žeksa" da li će DIREKCIJA ZA JAVNI PREVOZ (državna institucija) uvesti stajalište pored mog kafića, sa istim imenom, sa zvučnom najavom na busplus validatorima (reklamom koju nisam platio) da bi meni dolazili gosti? Mene kao putnika savršeno boli uvo ko je šta sagradio pored Novosadskog puta, razumete? Ne zanima me tržni centar, i hoću da me autobus vozi kao i do sada. Imam li pravo na to, kao građanin ovog grada?

Ne mislim uopšte da imaš previše radikalan stav , čak naprotiv , mislim da tvoj stav uopšte nije radikalan , već da je normalan i potpuno na mestu. Veoma je bitno da postoji stanica pored tržnog centra , i to samo iz jednog jedinog razloga , bezbednosti posetilaca ovog mesta. Da ne postoji stanica , ljudi bi redovno pretvrčavali autoput , što bi neizbežno dovelo i do najgoreg. Naš narod ti je čudo.
Isto tako , primećujem da ima ljudi koji kada završe sa boravkom u TC Ušće , i hoće da dođu na stanicu "Šest kaplara" u smeru ka Zelenom vencu (stajalište kod benzinske pumpe) , ne idu kroz podzemni prolaz , nego pretrčavaju ulicu , kako bi brže stigli do stajališta , umesto da kruže. A onda , kao šlag na tortu , pojavi se neki "stručnjak" i izjavi kako se ovakve stvari dešavaju zato što većina podzemnih prolaza nema uopšte sadržaje , pomoću kojih bi se privukli ljudi da ih koriste , što bi automatski rezultiralo većom bezbednošću.

Dobro, to je ocigledno problem trgovacke plaze Zemun park. Mozda racunaju da ce kod njih dolaziti posetioci samo sa svojim kolima. Ali ovo nije Severna Amerika da stvari funkcionosu na taj nacin. Kad shvate da iz pravca Batajnice i pojedinih delova Zemuna ljudi ne mogu doci gradskim prevozom oni ce sami morati da vrse pritisak na direkcju za javni prevoz jer nece imati dovoljno musterija. Bio sam tamo i mogu vam reci da je to trenutno "slepo crevo".
Citat | Prijavi administratoru
 
 
-1 #262 sole 05-06-2015 00:11
Citat 18-ice putnik:
Dobiću brdo minusa za previše radikalno iznesen stav, ali se sada strogo ograđujem od svog izrazito negativnog stava prema Zemun Parku, i stava da li isti treba posećivati, kao jednu ogavnu kapitalističku tvorevinu, ali me interesuje jedno: Ako ja odlučim da otvorim kafanu na pola puta između stajališta Čukarica (pored Ade Ciganlije) i stajališta Železnik R (koje je 6,8 km dalje), i da joj dam ime "Naločite se kod Žeksa" da li će DIREKCIJA ZA JAVNI PREVOZ (državna institucija) uvesti stajalište pored mog kafića, sa istim imenom, sa zvučnom najavom na busplus validatorima (reklamom koju nisam platio) da bi meni dolazili gosti? Mene kao putnika savršeno boli uvo ko je šta sagradio pored Novosadskog puta, razumete? Ne zanima me tržni centar, i hoću da me autobus vozi kao i do sada. Imam li pravo na to, kao građanin ovog grada?

Ne mislim uopšte da imaš previše radikalan stav , čak naprotiv , mislim da tvoj stav uopšte nije radikalan , već da je normalan i potpuno na mestu. Veoma je bitno da postoji stanica pored tržnog centra , i to samo iz jednog jedinog razloga , bezbednosti posetilaca ovog mesta. Da ne postoji stanica , ljudi bi redovno pretvrčavali autoput , što bi neizbežno dovelo i do najgoreg. Naš narod ti je čudo.

Isto tako , primećujem da ima ljudi koji kada završe sa boravkom u TC Ušće , i hoće da dođu na stanicu "Šest kaplara" u smeru ka Zelenom vencu (stajalište kod benzinske pumpe) , ne idu kroz podzemni prolaz , nego pretrčavaju ulicu , kako bi brže stigli do stajališta , umesto da kruže. A onda , kao šlag na tortu , pojavi se neki "stručnjak" i izjavi kako se ovakve stvari dešavaju zato što većina podzemnih prolaza nema uopšte sadržaje, pomoću kojih bi se privukli ljudi da ih koriste , što bi automatski rezultiralo većom bezbednošću.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
-2 #261 18-ice putnik 04-06-2015 21:09
Dobiću brdo minusa za previše radikalno iznesen stav, ali se sada strogo ograđujem od svog izrazito negativnog stava prema Zemun Parku, i stava da li isti treba posećivati, kao jednu ogavnu kapitalističku tvorevinu, ali me interesuje jedno: Ako ja odlučim da otvorim kafanu na pola puta između stajališta Čukarica (pored Ade Ciganlije) i stajališta Železnik R (koje je 6,8 km dalje), i da joj dam ime "Naločite se kod Žeksa" da li će DIREKCIJA ZA JAVNI PREVOZ (državna institucija) uvesti stajalište pored mog kafića, sa istim imenom, sa zvučnom najavom na busplus validatorima (reklamom koju nisam platio) da bi meni dolazili gosti? Mene kao putnika savršeno boli uvo ko je šta sagradio pored Novosadskog puta, razumete? Ne zanima me tržni centar, i hoću da me autobus vozi kao i do sada. Imam li pravo na to, kao građanin ovog grada?
Citat | Prijavi administratoru
 
 
+2 #260 Goran 04-06-2015 19:35
Citat Darkom:
Stanujem u Zemun Polju. Posto povremeno idem u Dom zdravlja u Silerovoj potrebno mi je dva prevoza. Zar ne mozemo mi stanovnici Zemun Polja da imamo jednu liniju do Doma zdravlja kao stanovnici naselja Galenika?

Nažalost nije moguće obezbediti direktnu vezu (bez presedanja) do svake destinacije.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
+1 #259 kanid 01-06-2015 10:50
Citat minaf:
Ocigledno da direkcija za prevoz i GSP vrlo sporo reaguju na promene na terenu. Saobracajni fakultet pravi tu novu semu linija najavljenu za kraj ove i pocetak naredne godine. Ali ovde su potrebne hitne izmene i reorganizacija linija jer bus 707 ne moze opsluzivati i novi Zemun park i Metro i malu privredu naokolo, Malu prugu, Altinu i Zemun polje. Sa druge strane gradjani Batajnice ne mogu ni doci do novootvorene trgovacke plaze Zemun park. Ipak je to daleko od Batajnickog puta odnosno stanice Coca-cola. A ici okolo preko saobracajne skole pa nazad sa 707 kroz Altinu i Malu prugu je zaista van pameti.

Isto tako ni stanovnici Zemuna koji ne žive u centru, u Cara Dušana ili Ugrinovačkoj. Potrebno je promeniti 3 autobusa (od kojih su 2 tri užasa i katastrofe - 81 i 707) da bi se stiglo do Zemun park-a koji bi valjda trebalo da bude pristupačan celom Zemunu.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
+2 #258 urkeee_zemun 31-05-2015 22:58
S obzirom da TC Zemun Park radi do 23 casa , potrosaci i korisnici usluga ovog trznog centra moraju da cekaju prevoz u potpunom mraku. Da li bi moglo da se uradi osvetljenje na stajalistima u privrednoj zoni?
Citat | Prijavi administratoru
 
 
+1 #257 minaf 30-05-2015 20:24
Citat 18-ice putnik:
Ja predlažem novu izmenu, da linija 707 na svom putu kruži tri puta oko novog tržnog centra, i staje svuda okolo na svakih 100 metara, pa tek onda da nastavi dalje, jer će se tako sigurno još neki stanovnik setiti da bi mogao nešto da kupi u tržnom centru, iako nije planirao, a i zbog razgledanja.

Ocigledno da direkcija za prevoz i GSP vrlo sporo reaguju na promene na terenu. Saobracajni fakultet pravi tu novu semu linija najavljenu za kraj ove i pocetak naredne godine. Ali ovde su potrebne hitne izmene i reorganizacija linija jer bus 707 ne moze opsluzivati i novi Zemun park i Metro i malu privredu naokolo, Malu prugu, Altinu i Zemun polje. Sa druge strane gradjani Batajnice ne mogu ni doci do novootvorene trgovacke plaze Zemun park. Ipak je to daleko od Batajnickog puta odnosno stanice Coca-cola. A ici okolo preko saobracajne skole pa nazad sa 707 kroz Altinu i Malu prugu je zaista van pameti.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
+2 #256 urkeee_zemun 29-05-2015 22:26
Primeceno... izgradnja trotoara u naselju Altina u delu Ugrinovackog puta od stajalista "Ljiljane Krstic" do stajalista "Ugrinovavki put". NAPOKON da se nesto uradi po pitanju infrastrukture u ovom naselju.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
-1 #255 18-ice putnik 29-05-2015 20:07
Ja predlažem novu izmenu, da linija 707 na svom putu kruži tri puta oko novog tržnog centra, i staje svuda okolo na svakih 100 metara, pa tek onda da nastavi dalje, jer će se tako sigurno još neki stanovnik setiti da bi mogao nešto da kupi u tržnom centru, iako nije planirao, a i zbog razgledanja.
Citat | Prijavi administratoru
 

Dodaj komentar

Molimo Vas da kod pisanja komentara, davanja predloga ili pritužbi na funkcionisanje linija budete što precizniji sa podacima. Upozoravamo Vas da rasprave ne vode rešenju ni jednog problema, već samo konstruktivni predlozi, dijalog i razumevanje, i molimo Vas da to imate u vidu. Bilo kakva vrsta vređanja, političke diskusije, neće se tolerisati i takvi komentari biće obrisani. Ukoliko primetite neprikladan komentar molimo Vas da nas obavestite klikom na link "Prijavi administratoru". Ocenjivanje komentara dozvoljeno je samo registrovanim posetiocima. Upotreba više različitih korisničkih imena prilikom pisanja komentara, odnosno pisanje različitih komentara sa više različitih imena nije dozvoljeno i sledi automatska zabrana pisanja komentara.

Sigurnosni kod
Osveži