Red Vožnje 

 
 
Broj / Relacija linije:
Linija 49 - Banovo brdo - Naselje Stepa Stepanović
Važi od / do:
25.06.2016 
Prevoznik - Status:
GSP Beograd / Privatni prevoznici - OK
Kategorija:
Gradski Prevoz Beograd
 

Baner

Linija 49 / Red Vožnje

 Prevoznik:   Arriva / M&M trans company / Knežević trans / Trans-Jug 
 Predviđeno vreme vožnje od početne do krajnje stanice: 
 42min 
 Broj angažovanih autobusa (radnim danima): /
 Linija saobraća u zoni:  Zona 1 Zona 2

Servis vam je dostupan preko USSD koda *011* a da biste dobili informaciju o udaljenosti autobusa potrebno je da dodate i broj stajališta na kome se nalazite. Tako, na primer, ako se nalazite na stajalištu sa brojem 203, željenu informaciju dobićete pozivom na *011*203#

INFO: Broj stajališta nalazi se ispred naziva stajališta.

PREDLOZI UPUĆENI OD STRANE PUTNIKA ZA IZMENE NA LINIJI

Linija 49 / Informacije

49
Banovo brdo - Naselje Stepa Stepanović
Ulice kojim linija saobraća:

Smer A:

BANOVO BRDO - Požeška - Paštrovićeva - Bulevar Vojvode Mišića - Teodora Drajzera - Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića - Neznanog junaka - Crnotravska - Save Maškovića - Kružni put voždovački - Vojvode Stepe u naselju Stepa Stepanović - NASELjE STEPA STEPANOVIĆ

Smer B:

NASELjE STEPA STEPANOVIĆ - Vojvode Stepe u naselju Stepa Stepanović - Kružni put voždovački - Save Maškovića - Crnotravska - Neznanog junaka - Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića - Teodora Drajzera - Bulevar vojvode Mišića - Paštrovićeva - Požeška - BANOVO BRDO

Primećeni / Prijavljeni problemi na liniji
  • n/a
      Status linije: OK.
Poslate prijave
  • n/a
Izmene na liniji
- Arhiva reda vožnje (01.10.2014): [1] [2]
  •  Od 01.10.2014. na liniji se primenjuje novi red vožnje.

- Izmena: Od 01.10.2014. linija saobraća na novoj relaciji: Banovo brdo - Naselje Stepa Stepanović

- Arhiva reda vožnje (01.09.2014): [1] [2]

  •  (06.03.2014) Od 07.03.2014. na liniji se primenjuje novi red vožnje.

- Izmena: Od 07.03.2014. linija saobraća na relaciji "Banovo brdo - Banjica 2".

- Arhiva reda vožnje (26.08.2013): [1] [2]

Legenda:

  •  Izmena nije na snazi
  • status-icon-crvena Izmena aktuelna
  • Offline Ostale izmene na liniji
Red vožnje (20.04.2015) / Broj polazaka:
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Banovo brdo: 69
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Naselje Stepa Stepanović: 69
Red vožnje (19.11.2014) / Broj polazaka:
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Banovo brdo: 69
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Naselje Stepa Stepanović: 69
 Red vožnje (01.10.2014) / Broj polazaka:
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Banovo brdo: 69
  • Broj polazaka (radni dan) / Terminus: Naselje Stepa Stepanović: 69

Prevoznik

Prevoznik:
GSP Beograd / Privatni prevoznici

Dodatne informacije

KORISNI TELEFONI

Dispečerski centar prevoznika GSP "Beograd" (Radno vreme: 00-24h)

Informacije za putnike i javnost o polascima vozila gradskog prevoza u Beogradu. Dispečerski centar radi neprekidno i telefonskim pozivom dobićete odmah informaciju o neostvarivanju polaska.

  • Telefon: 011/ 366.40.40
Operativno kontrolni centar Direkcije za javni prevoz grada Beograda (Radno vreme: 00-24h)

Informacije za putnike o polascima vozila gradskog prevoza u Beogradu, redovnim i vanrednim režimskim izmenama na linijama. Upravljanje saobraćajem. Kontrola rada vozila javnog gradskog prevoza u Beogradu svih prevoznika (GSP "Beograd" i privatnih prevoznika)

  • Telefon: 011/ 3300.805
  • Telefon: 011/ 3300.806
  • Telefon: 011/ 3300.807

Prijave na rad vozača i otpravnika prevoznika GSP-a "Beograd"

  • Telefon: 011/ 366.40.47 (radnim danom od 07h do 15h)
  • Poštom na adresu: Kneginje Ljubice 29, Beograd
  • Kontakt forma
[Podaci koje je potrebno dostaviti za formiranje prijave]
Govorni automat za informacije o polascima vozila gradskog prevoza u Beogradu (GSP Beograd) (Radno vreme: 00-24)

Govorni automat pruža informacije o redovima vožnje (polascima) za sve linije gradskog prevoza u Beogradu.

  • Telefon: 011/ 303.33.70
  • Telefon: 011/ 303.33.71

[Uputstvo za koriščenje govornog automata]

Beokom servis

Prijave saobraćajnih problema.

  • Telefon: 0800/ 110-011 [Besplatan poziv]
  • Telefon: 011/ 30.90.007
  • Email: [email protected]

BusPlus (Korisnički servis)

Dežurna inspekcija (Radno vreme: 07:00-22:00)

Kontrola rada vozača i prevoznika. Prijava nepoštovanja reda vožnje.

  • Telefon: 011/ 3227.000
  • Telefon: 011/ 3309.760
  • Telefon: 011/ 3309.762

Gradska saobraćajna inspekcija

  • Adresa: 27. marta 43-45
  • Telefon: 011/ 2754.297
  • Telefon: 011/ 3222.262
  • Telefon: 011/ 3309.490
  • Email: [email protected]

Direkcija za javni prevoz grada Beograda (Radno vreme: 07:30-15:30 radnim danima)

  • Adresa: 27. marta 43-45
  • Telefon: 011/ 3227.241
  • Telefon: 011/ 3238.524
  • Telefon: 011/ 3309.153
KORISNE INFORMACIJE

Cene karata

Info
APLIKACIJE ZA MOBILNE TELEFONE (Android)
   (Android) (zvanična aplikacija)
MAPA GRADSKOG PREVOZA U BEOGRADU
   (belgrademaps.com) (gradski prevoz / minibus / noćni prevoz / gradska železnica)

 

PRIJAVE PUTNIKA
       Prijava tehničke neispravnosti
       Prijava nerealizovanog polaska
       Prijava neadekvatno obeležene stanice

 

Komentari   

 
+1 #386 sole 27-07-2016 13:36
Citat Višnja:
Ova linija olakšava život mnogim stanarima Stepe! Autobusi su puni u udarnim terminima i to sve govori... Nismo svi u mogućnosti da putujemo na posao automobilom. Buke i autobusa nema na Goliji, možda je to rešenje za sve kojima to smeta.

Pojedini ljudi mi nikada neće biti jasni. Prvo traži gradski prevoz , pa onda kada ga dobije , traži da se ukine , zato što je bučan. Ili traži gradski prevoz , a nije spreman da se odrekne dela dvorišta zarad proširenja ulice , a toliko se proširio da ni minibus ne može da prođe. Ili pojedinci ne žele da podrže minimalno izmeštanje linije zarad dobiti mnogo većeg broja stanovnika , zato što u tom slučaju ne bi mogli da iz kreveta direktno zakorače u autobus , nego bi morali dva tri minuta da pešače. Čudan smo mi narod.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
+1 #385 Višnja 27-07-2016 08:51
Ova linija olakšava život mnogim stanarima Stepe! Autobusi su puni u udarnim terminima i to sve govori... Nismo svi u mogućnosti da putujemo na posao automobilom. Buke i autobusa nema na Goliji, možda je to rešenje za sve kojima to smeta.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
-2 #384 Mladen 27-06-2016 12:42
Prolazak linije 49 kroz naselje Stepa Stepanovic nije human! Prebucno je, preopasno je, ujutru ne moze da se spava od autobusa koji drnda kao da je iz 19. veka.

Sta treba da uradimo da bismo ukinuli liniju kroz naselje?
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#383 Певац 25-06-2016 11:02
Додајте превозника "Транс-југ". Видео сам њихово возило на овој линији.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#382 Solaris 03-06-2016 00:09
Citat wynforever:
Citat Solaris:
Citat Лаки:
Citat Певац:
Citat Ninotchka:
Da li postoji šansa da se uvede wifi na ovu liniju?

Само ГСП-ова возила имају Wi-fi, приватници не.

На 74 има.

Ima u privatnim zove se Gp-Np-Arriva ;)

Ima i 33, i nju održava arriva (između ostalih) i isto se wifi zove GP-NP-Arriva, a mislim da i ostali prevoznici na ovoj liniji imaju.

Pa da Gsp imaju svaki zasebno (npr Gsp Free Wifi pa garazni broj vozila). Dok privatnici imaju samo jedan i kad god ulazite sam se poveze ili kad prodje pored vas. Ali privatnici imaju Wifi koji radi a u vecini Gsp vozila ne radi.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#381 wynforever 02-06-2016 16:17
Citat Solaris:
Citat Лаки:
Citat Певац:
Citat Ninotchka:
Da li postoji šansa da se uvede wifi na ovu liniju?

Само ГСП-ова возила имају Wi-fi, приватници не.

На 74 има.

Ima u privatnim zove se Gp-Np-Arriva ;)

Ima i 33, i nju održava arriva (između ostalih) i isto se wifi zove GP-NP-Arriva, a mislim da i ostali prevoznici na ovoj liniji imaju.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#380 Solaris 02-06-2016 15:29
Citat Лаки:
Citat Певац:
Citat Ninotchka:
Da li postoji šansa da se uvede wifi na ovu liniju?

Само ГСП-ова возила имају Wi-fi, приватници не.

На 74 има.

Ima u privatnim zove se Gp-Np-Arriva ;)
Citat | Prijavi administratoru
 
 
+1 #379 Ninotchka 02-06-2016 14:39
Citat ivandivjak:
Citat Ninotchka:
Da li postoji šansa da se uvede wifi na ovu liniju?

Pa kako su rekli wifi treba da bude u svakom autobusu ali nista od toga... Rekli su i klime kod privatnika (pa pola ih nema), rekli su i svi autobusi crveni, a nisu svi.

O da. Klimu tek neću da pominjem, i posebno otvaranje prozora dok ista radi.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
+1 #378 Zvezdara 02-06-2016 09:43
Citat Певац:
Citat Ninotchka:
Da li postoji šansa da se uvede wifi na ovu liniju?

Само ГСП-ова возила имају Wi-fi, приватници не.

Apsolutno netačno. Na liniji 33 su privatnici i u svakom autobusu ima WiFi.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#377 Лаки 02-06-2016 00:15
Citat Певац:
Citat Ninotchka:
Da li postoji šansa da se uvede wifi na ovu liniju?

Само ГСП-ова возила имају Wi-fi, приватници не.

На 74 има.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#376 Vuk88 01-06-2016 19:00
Danas sam se vozio ovom linijom i u dva privatna vozila Knezevic transa je bio wifi i ako nema nalepnica da ima wajrlesa.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#375 Певац 01-06-2016 17:35
Citat Ninotchka:
Da li postoji šansa da se uvede wifi na ovu liniju?

Само ГСП-ова возила имају Wi-fi, приватници не.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#374 ivandivjak 01-06-2016 11:16
Citat Ninotchka:
Da li postoji šansa da se uvede wifi na ovu liniju?

Pa kako su rekli wifi treba da bude u svakom autobusu ali nista od toga... Rekli su i klime kod privatnika (pa pola ih nema), rekli su i svi autobusi crveni, a nisu svi.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#373 Ninotchka 31-05-2016 17:53
Da li postoji šansa da se uvede wifi na ovu liniju?
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#372 Vesna Marjanovic 16-04-2016 08:40
Mislim da ova linija, bar u udarnim jutarnjim i popodnevnim terminima treba da ima češće polaske, gužve su baš velike.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
+1 #371 stepa 16-03-2016 21:15
Citat antunovic:
Kod stajališta Pukovnika Petra Mišića u naselju Stepa tepanovic, u sredu, polazak u 17,34h, vozač je izašao iz autobusa i otisao u postu koja se tu nalazi, da plati račune. dok smo mi putnici čekali, automobili iza autobusa su svirali jer nisu mogli da prodju. To je trajalo oko pet minuta. Sramota. Inače su vozači ove linije jako bahati, vrlo često kreću po 3,4 minuta ranije, tako da ne mozemo uopste da se oslonimo kad polazimo na posao, ili se vracamo kuci.

U potpunosti se slazem. Na ovoj liniji je najveci problem bahatost vozaca.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
+3 #370 antunovic 27-02-2016 01:03
Kod stajališta Pukovnika Petra Mišića u naselju Stepa tepanovic, u sredu, polazak u 17,34h, vozač je izašao iz autobusa i otisao u postu koja se tu nalazi, da plati račune. dok smo mi putnici čekali, automobili iza autobusa su svirali jer nisu mogli da prodju. To je trajalo oko pet minuta. Sramota. Inače su vozači ove linije jako bahati, vrlo često kreću po 3,4 minuta ranije, tako da ne mozemo uopste da se oslonimo kad polazimo na posao, ili se vracamo kuci.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
+1 #369 bucko 2 25-02-2016 11:04
Mesecima trazimo produzetak linije 49 do naselja kumodraz 2 sa pocetne stanice linije 25. Razlog je taj sto puno dece iz ovog naselja ide u skolu Danilo Kis, te su izlozeni raznim rizicima kod prelaska iz autobusa u autobus. Takodje, roditelji koji nemaju kola, a vode decu u vrtic u naselju Stepe Stepanovic su prisljeni da presedaju ili placaju taxi? Osim toga imali bi direktnu vezu za B. Brdo i VMA, a i sa pijacom na Banjici. Kada se linije produzavaju uz urgenciju opštinskih funkcionera onda je to jako brzo, a nije toliko urgentno osim predizborne kampanje, zato gradjani mogu da traze godinama i nista? :(
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#368 Sanja9 30-01-2016 21:27
Ja cu se zaliti na ovaj autobus sve dok se ne dovede u red. Zasto cele prethodne nedelje polasci sa Banovog brda u 14:09h i 14:22h, a i danas u 14:23h nisu ispostovani nego vozaci krecu i po 10 min ranije od planiranog polaska? Postoji li neka kontrola da stane na put ovom bezobrazluku? Vec sam pisala da ne staju na stanici IV Beogradska gimnazija, i dalje pored punog autobusa nekad samo prodju tu stanicu i nastave ka sledecoj.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#367 igor89 27-01-2016 09:07
Predlog za izmenu trase linije broj 49 na delu kroz Carevu ćupriju



Link fotografije: upslike.net/.../49-92f3da.png
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#366 Goran 16-12-2015 18:27
Citat ZIMA:
Zeleo bih da naglasim da je trenutno godisnje doba zima i uglavnom su jako niske temperature, a na liniji 49 vec par dana vozi vozilo u kojem je do zadnjih vrata prozor otvoren i ne moze da se zatvori (zaglavljen je). Necu komentarisati da je u vozilu jako hladno i da grejanje ne radi. Upravo sam u vozilu, a u pitanju je polazak sa Banovog brda u 21:35, a broj vozilaje P02218.

Hvala Vam na dostavljenoj prijavi. Prijava je prosleđena nadležnima za kontrolu saobraćaja.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#365 ZIMA 14-12-2015 23:00
Zeleo bih da naglasim da je trenutno godisnje doba zima i uglavnom su jako niske temperature, a na liniji 49 vec par dana vozi vozilo u kojem je do zadnjih vrata prozor otvoren i ne moze da se zatvori (zaglavljen je). Necu komentarisati da je u vozilu jako hladno i da grejanje ne radi. Upravo sam u vozilu, a u pitanju je polazak sa Banovog brda u 21:35, a broj vozilaje P02218.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#364 Andreja 11-12-2015 11:41
Svako jutro, autobus koji polazi sa BB u 7:10h, dodje komplet mokrih sedišta. Jutros su sedišta bila suva, ali prljava, tako da sam isflekala novu novcatu jaknu. Ne znam ni da li će hemijsko čišćenje izvući te crne fleke. Šteta što sam to videla tek kada sam izašla, inače bih prijavila vozaču.

O "ljubaznosti" vozaca, ne vredi da pišem, ni jedan komentar mi do sada niste objavili, a ovom linijom se vozim već 3 godine i svašta sam videla.
Citat | Prijavi administratoru
 
 
+1 #363 acaca 30-10-2015 17:25
Neka neko obuzda vozaca vozila P02255. Polazak u 15:34 iz Stepe. Izivljavanje u voznji traje danima!
Citat | Prijavi administratoru
 
 
+1 #362 Goran 16-10-2015 11:34
Citat Boki1:
Citat Goran:
i što je moguće detaljniji opis uočene nepravilnosti.

S obzirom na to da sad svi imaju telefone sa kamerom, a neke tehnicke nepravilnosti se lako mogu snimiti (tipa, polomljeno sediste ili tako nesto), mozda ne bi bilo lose da postoji megucnost upload-a fajlova.

Posle dostavljanja prijave vezane za tehničku neispravnost na vozilu, i kada prijava bude odobrena, odnosno kada se pojavi na listi prijava, odabirom konkretne prijave postoji opcija "Dodaj sliku vezanu za primećenu nepravilnost / neispravnost". Klikom na datu opciju moguće je dodati fotografiju vezanu za datu prijavu. Takođe, postoji i opcija za dodavanje dodatnih informacija vezanih za konkretnu prijavu, npr. nepravilnost i dalje nije otklonjena ...

Link: busevi.com/.../...
Citat | Prijavi administratoru
 
 
#361 lara 15-10-2015 18:09
Situacija na liniji 49 je katastrofalna. Vozaci su, cini se jos bahatiji, a autobusi u katastrofalnom stanju. Pritom su neadekvatni za kolicinu putnika koji se njima prevoze. Ucinite nesto!
Citat | Prijavi administratoru
 

Dodaj komentar

Molimo Vas da kod pisanja komentara, davanja predloga ili pritužbi na funkcionisanje linija budete što precizniji sa podacima - komentari koji su nerazumljivi, ne sadrže potrebne podatke ili sadrže netačne podatke neće biti objavljeni. Upozoravamo Vas da rasprave ne vode rešenju ni jednog problema, već samo konstruktivni predlozi, dijalog i razumevanje, i molimo Vas da to imate u vidu. Bilo kakva vrsta vređanja, političke diskusije, neće se tolerisati i takvi komentari biće obrisani. Ukoliko primetite neprikladan komentar molimo Vas da nas obavestite klikom na link "Prijavi administratoru". Ocenjivanje komentara dozvoljeno je samo registrovanim posetiocima. Upotreba više različitih korisničkih imena prilikom pisanja komentara, odnosno pisanje različitih komentara sa više različitih imena nije dozvoljeno i sledi automatska zabrana pisanja komentara. Upotreba isključivo velikih slova nije dozvoljena.

Sigurnosni kod
Osveži