🚧
Izmena aktivna do: 26.06.2026.
Tokom izvođenja radova na redovnom održavanju u Bulevaru umetnosti (Faza 4), na potezu od Bulevara Mihajla Pupina do Bulevara Milutina Milankovića – desna kolovozna traka u smeru ka Bulevaru Milutina Milankovića, GO Novi Beograd u periodu od 21.06.2026. do 26.06.2026. doći će do promena u radu linija javnog prevoza broj 71.
Radovi u ovoj fazi podrazumevaju potpuno zauzeće kolovoza desne kolovozne trake u Bulevaru umetnosti na datom potezu pri čemu će raskrsnica sa Bulevarom Zorana Đinđića biti prohodna.
- Vozila na liniji javnog prevoza 71 će u smeru ka Ledinama saobraćati ulicama: Bulevar Mihajla Pupina, Španskih boraca, Bulevar Zorana Đinđića, Omladinskih brigada i dalje redovno, dok će u smeru ka Zelenom vencu saobraćati redovno
Napomena: Vozila će na izmenjenom delu trase koristiti postojeća kao i privremeno stajalište “Španskih boraca 1” u ulici Španskih boraca, 175 metara posle zone raskrsnice sa ulicom Bulevar Mihajla Pupina.